Saint Dracula 3D

Spojené arabské emiráty, 2012, 93 min

ricci.s odpad!

Ja som vedel, že to bude sračka, ale toto snáď bolo ešte omnoho horšie. Dej to nemalo vlastne žiadny (išlo vlastne len o to, že Dracula sa snažil opäť povstať a získať si svoju milovanú), o nejakom napätí, gore či atmosfére nemôže byť ani reči, dialógy strojené a historicko pobožné (najskôr čítané z papiera), a nakrútené to bolo asi tak, že som mal pocit, že sledujem amatérsku divadelnú inscenáciu skombinovanú s telenovelou. Možno aj najhorší z celej tej série podradných priblblých Draculov, lebo pičovín na túto tému sa už nakrútilo dosť, ale väčšinou sa aspoň dali dopozerať. Síce mnohokrát s penou na hube, ale dali. Toto ma takmer zabilo. ()

George Stobbart

Veľmi slabá, lacná až amatérska, variácia na obľúbenú tému Draculu. Hlavný predstaviteľ, ktorý ho stvárňuje je o ničom, ako aj v podstate celý ten film. To už boli o niečo lepšie aj minuloročné "Dracula: The Dark Prince" či "Dracula: Reborn", nehovoriac o všeobecne opovrhovanom, Argentovom "Dracula 3D". A to nás tento rok ešte minimálne jeden Dracula (Untold) čaká. ()