Dishonored: The Tales from Dunwall

Animovaný / Krátkometrážny / Sci-Fi / Dráma
USA, 2012, 3x2 min

Třídílná série webisod jménem The Tales from Dunwall, sloužící jako menší prequel pro samotnou hru Dishonored, byla vytvořená především za účelem propagace. Dalším důvodem této minisérie bylo hru představit a přidat hráči nějaké ty informace navíc. (FFilipCZ)

Tomate

Hru som prešiel už dávnejšie, takže takéto doplňujúce info celkom potešili. Celú dobu je tam pekná animácia ktorú dokresľuje skvelý hlas Chloë. Prvý príbeh bol zaujímavý a prináša začiatok všetkého. Druhý bol emoćne asi najsilnejší a tretí prináša vznik dôležitej časti celej hry. Celkovo tento prequel funguje lebo som znova dostal chuť si zahrať a o to viac sa teším na druhé pokračovanie hry a snáď aj tentokrát bude nejaký krátky film. ()

MovieCrazy

Jelikož mě Dishonored doslova posadil na zadek, tak by se mi líbilo cokoli spojeného s ním! Ale vážně, perfektní zpracování, které se tak často objevovalo ve hře! ()

karmvill

Hra s barvami, styl animace, myšlenka, voiceover od mé oblíbené herečky a přitom akorát dlouhé... myslím, že tato krátkometrážní trilogie je mou nejoblíbenější animací. A povaužji 5 hvězd za málo. ()