Talbot a Coulson se pokoušejí zachránit Zemi. (Disney+)

MasterD

Talbot po boku Avengers, to by bylo něco! A co teprv ten jeho parádní outfit. Vidět parádní vesmírnou loď stálo za to. Zmínka o Infinity War byla též perfektní. "Earth is under attack by an alien named Thanos." Moc jsem ovšem nerozuměl tomu, proč se Daisy pobila s Yo-Yo (fakt to moc dospěle nepůsobilo, girl fight!) nebo proč Marauders a celá Confederacy tak jednoduše poklekla před Talbotem. To si říkaj "emzáci, kteří vládnou hvězdným soustavám"? No co, asi jen potřebné 'plot device' pro posunutí děje. Co mě alo dostalo, tak bylo těch několik citrónů na posteli Daisy. Dobrý vtip dovedený do konce! Sledovat epizodu živě na ABC Live ve tři ráno má taky něco do sebe. ()

BaronMartin

The One Who Will Save Us All má takové 2 stránky, přičemž každá z nich je úplně jiná :D Začněme tou horší, to je celá část odehrávající se v Lighthouse. Má sice pár hezkých momentů, třeba rozhovor Daisy a Deka, potom tu jsou ale věci jako neskutečně otravná YoYo, totálně stupidní fight mezi YoYo a Daisy, příšerná arogance některých postav a ve výsledku je tahle část hrozná a je strašná bolest ji sledovat :D Úplně to vynahrazuje zbytek epizody, který se odehrává na lodi Konfederace, ten je prostě skvělý. Hlavně díky jedné postavě, kterou je samozřejmě Graviton. Ten je neskutečně charismatický, jde z něj respekt a strach, jeho dynamika s Coulsonem byla taky dobrá. Talbot je prostě totální magor a je strašně super ho sledovat. Sice možná na můj vkus až moc rychle proběhla změna z toho hodného pomateného Talbota na drsného záporáka, ale to je pouze malá vada na kráse. Celkově dobrá epizoda, hlavně díky Gravitonovi. Hodnocení: 72% ()

micle21

Jestli dát někdy plný počet, tak teď. A hlavně kvůli dvěma faktorům. Talbot a Daisy..Graviton mě sice po tom twistu mírně zklamal, ale stejně jsem si to užíval, jako ještě letos ne. ()

• Počas štartu Zephyru spomínajú Mack (Henry Simmons) a May (Ming-Na Wen) výrazy "MECO" a "Karmanova hranica". "MECO" znamená "Main Engine Cut-Off" (vypnutie hlavného motora), ktoré nastáva, keď loď dosiahne dostatočnú rýchlosť, aby ju vyhnalo z gravitačného pôsobenia Zeme. "Karmanova hranica" je prijatá hranica, na ktorej sa zemská atmosféra stretáva s medziplanetárnym priestorom. (Pat.Ko)