Maison close

všetky plagáty
Pornografický
Francúzsko, 2009, 106 min

playboxguest

Nehorázná zrada, na kdejakém webu je tenhle film propíranej, jak kdyby v něm Cynthinka hrála roli div né největší (dobře to zas né, ale je často zmiňovanej jako jeden ze zásadních kousků její filmografie). No dobrá, staženo, proklikávám narychlo, Cynthinka nikde, proklikávám pomaleji, Cynthinka furt nikde... Pro jistotu sjíždím závěrečné titulky a jo, je tam a tak si říkám, do prdele kde? Má na mě snad nedávnej otřes mozku nějakej zčerstva objevenej následek? Fajn, znova a tadá, Cynthinka je na scéně, hezká jako vždy, ale zase blond, za což se teda opět zlobím, ale alespoň, že tě Evičko vidím, moment, cože, kočička mrkla do kamery, nastavila na prohlídku prdelku, deset vteřin a je pryč, záběr na jinou, střih, zdar. A to je skoro všechno, nestřihne si tu ani pidi číslo, to už je dýl vidět její jméno v titulcích... Krátce řečeno, tenhle fim je nehoráznej podvod, co se jedné filmografie týče. Podvod podvodnější než sex v běžných filmech. Ještě že byl volně nalezitelnej a nestál mě ani vindru, to by teprva placka lítala. A je to škoda, páč šukačky, a tudíž i film jako celek, nevypadaj vůbec špatně. Jen ty holky ve velkejch akcích nejsou tak hezký, jak by obsazení evidentně umožňovalo. Moje zaujatost sráží hvězdu dolů a hned po použití bude můj harddisk pročištěn. Jestli k nějakýmu použití vůbec dojde, stejnak mám momentálně pravačku mimo provoz a až bude zase ready, prokliká se nejspíš k něčemu, kde už je zase Viruska plně využita, tak jak se sluší a patří. 50% ()