V blízké budoucnosti se zrodil nový typ hrdinů – novodobých lovců skalpů. Poté, co nejmocnější společnosti z mocných ovládly veškeré světové dění, země se změnila v pustinu a největší aglomerace lehly popelem, bylo zapotřebí vytvořit nový pořádek. Čerstvě ustanovená Rada Devíti začala nemilosrdně soudit všechny provinilé a na jejich hlavy vypisovat tučné odměny. Tehdy se objevili oni – lovci manažerů, bezskrupulózních kravaťáků, jež zavinili pád společnosti. Nejslavnějším z lovců se stal Drifter (Matthew Marsden), ale prostý lid měl zanedlouho opěvovanější a pohlednější hrdinku - Mary Death (Christian Pitre). Protože spolu lovci krutě zápolili, málokdo z fanoušků věděl, že jejich dvě největší ikony spolu kdysi tvořily tým. (dopitak)

Gagin

Je v některých záběrech vidět, že se jedná o levné béčko (kotrmelce aut, projíždění krajinou atd.), ale naopak některé záběry a rvačky jsou fakt na solidní a dobře koukatelný. 60% si tenhle film rozhodně zaslouží. A Pitre? Netřeba rozepisovat že... ()

klobasa

Tak toto je patrně US Guilty pleasure tohoto roku.Scénář kterej pochopíte i s třemi promilemi v krvi, spousta šplíchající krve a navrch sexy bábovka Christian Pitre.V komentech se tu sice moralizuje nad mírou brutality, ale to je právě to co tento kousek posílá do mé oblíbené kategorie.Velmi slušný 4 hvězdí. ()

kopcicek

Tento film musím hodnotiť piatimi hviezdičkami a to aj napriek tomu, že si myslím, že efekty, či niektoré herecké výkony za veľa nestáli. Ale jednoducho tá myšlienka tohto filmu o kravaťákoch, sa mi jednoducho zdá perfektná a 100 bodov za to. Inak klasický akčný film, veľa krvi, nejaká tá vtipná hláška a človek sa pri tom nenudí. ()

saint3n

..píše se tu: "Thriller / Akční / Sci-Fi", takže pokud jsem se většinou jen lehce pousmíval a nakonec jsem u toho usnul, tak to žádnej trhák nebude. jedna hvězda za Mary Death, druhá za vzdálenou vzpomínku na Mad Maxe, ale co si budem namlouvat, co ještě prošlo Neilu Marshallovi v Doomsday, to už tady má silně komickej nádech a "Komedie" tam nevidím.. bezvýznamná rádoby žánrovka, po který za pár dní nikdo ani nevzdechne. jo krom toho je všechno špatně, triky, herci, lokace, střih, kamera.. pokud vážně hledáte Guilty Pleasure na obdobný téma, doporučuju Bitch Slap.. tam ta prča sedí a aspoň je na CO koukat ;) ()

danny79

Jen z letmeho nahlednuti do scenare, muselo byt vsem zucastnenym jasne, ze z toho nic dobreho vzejit nemuze. Logiku nema vubec smysl hledat a herecky to take nezaujme. Snaha o vtipnost je, ale vychazi naprazdno.Opravdu jedinym plusem je krvavost (a take ta sexy kocicka v upnute a kratke sukni), ale i pres to je sledovani tohoto zmetku ztratou casu. ()