Dva kamarádi Dennis a Joe vstoupili do armády. Vyrážejí na rutinní misi, jsou však obklíčeni nepřáteli. Když je Joe na mušce, Dennis ho odstrčí a je tak raněn. Následně se probouzí v nemocnici. Tam se dozví, že Joe vzal veškerou chválu na sebe a stal se hrdinou. Když se Dennis vrací do rodného města, celou dobu přemýšlí o pomstě. (LIVINGDEAD)

George Stobbart odpad!

Nezvládnutý, nezaujímavý a bohovsky zdĺhavý pokus o Tromácky trash. Nekonzistentné, trápne, amatérske scénky plné kreténov na pohľadanie sú z času na čas preložené lacnými gore minútkami a nahotou, no vôbec nič akosi nefunguje. Bohapustá nuda, ktorej nijak nepomohla ani malá účasť vyžmýkaných ikon Lloyda Kaufmana a Debbie Rochon. ()

Wade

No dobře tak tedy narovinu za co 1*?Za hudbu,protože ve "filmu" hrály od Death přes Nu až po Trash metalové skladby a nechybělo ani pár grindových a sem tam i core pecek.To ostatní jako příběch,který mě celkem zaujal a to jen po přečtení.Provedení to už mě vůbec nenadchlo a vraždy snad jen ta první ůsměv alá mačeta. 17% ()

• V prádelně je vidět tričko s nápisem „Hack Job“, odkazující na stejnojmenný film Hack Job (2011). (ČSFD)