Nishikido Ryo hraje sám sebe, tedy herce a zároveň zpěváka skupiny Kanjani8. Tajně se ožení s ženou se třemi dětmi, která nemá se světem showbyznysu vůbec nic společného. Ryo tak musí skloubit rodinný život spolu se svou kariérou, což mu neulehčují ani jeho nové děti ani jeho vlastní agentura. Jeho manažerka ho postaví před zásadní rozhodnutí. Do tří měsíců se buď rozvést, nebo odejít do "důchodu". Bude nakonec důležitější rodina nebo kariéra? (Moiraine)

Moiraine

Tenhle koncept mi úplně nesedí a vlastně ho ani nechápu. Když už má Ryo hrát sám sebe, proč se tam objevují vyloženě nepravdivé informace? Všimla jsem si toho v okamžiku, kdy zmiňovali vznik Kanjani8. S tím, co se minulý podzim dělo, mi to přijde jako uklidňování fanynek, že Ryo přece nikam svým odchodem od NEWS nemizí. A nebo je to jedna velká reklama předcházející film. Ale to ví jen velký Johnny. Tohle všechno by mi mohlo být vcelku jedno, kdyby to byla alespoň ta slibovaná komedie. Já v tom humor neviděla. Japonci tentokrát nepřekvapili ani v závěru, kdy se pevně drželi svých nastavených hodnot a neuhnuli ani o píď. Ono jim vlastně ani nic jiného nezbylo, protože potom by předchozích devět epizod vyznělo dost naprázdno. Koukat se na to ale dá. Důkazem budiž už to, že jsem přes všechny problémy s titulky vydržela až dokonce. ()