Dellamorte

Neuveriteľná srajda, a keď vezmem v potaz, že v roku páně 1982 vznikol " CREEPSHOW " tak sa mi tisnú slzy do očí. Vinco akurát obohatil celú tú maškarádu svojím smiechom, ktorý Jackovi poslúžil v závere klipu THRILLER " ! " SOME THING FISHING " -2 / " COFFY BREAK " - 1 / " WHOS THERE " - odpad / JOHANS DREAM " - 2 / " THINK TWICE " - 1 / no a ten záver...skoro som skončila , ako ten blbeček , ktorý ten cirkus sledoval doma na VHS. Blahhh ()

Campbell

Povídková taškařice o 6 povídek kterou nás proveden legenda Vincent price. Což byl taky důvod proč jsem si film sehnal.Ale nakonec se objeví jen na chvíli ale stejnak nechápu co ho vedlo se pod tohle podepsat. Jistě film není zas tak špatnej ale je to přeci hodně levný(až amatérsky) a nic světobornýho to taky není. Povídky jsou strašně nevyvážené a některeré hodně nehororové. Třeba povídka s řidiči který když se nezastaví v hospodě tak budou navždy kroužit mi přišla neuvěřitelně špatná a povídka s lovcem ryb byla krátká a totálně mi nedošlo co to bylo. Nicméně sem tam scéna ušla a asi 2 povídky jsou dost dobrý. Film je navíc dost krátký takže ani pocit ztráty času jsem neutrpěl. ()

midget

Vincent Price na nezpochybnitelném dně své kariéry. Jinak rozkošně naivistické příběhy s ponaučením a hororovým nádechem. Kafe ještě nikdy nepůsobilo tak zlověstně. ()

Ammit

Já vám dám srajda! Nezapírám, že to bylo zle (čtěte amatérsky) natočeno a při sledování Coffee Break jsem měla dejá-vu (přísahala bych, že jsem to četla jako povídku), ale jako celek to zapadlo někam mezi prkna v podlaze (a ani Vincent Price tomu moc nepomohl), ale srajda to není. A ten konec byl prostě skvělej! Ohledně toho, kde to sehnat; opět se ukázalo, že nejmenovaný vyhledávač přesně ví, co hledám, ale odmítne mi to ukázat. ()