This Darkness: The Vampire Virus

• USA Darkness, The
všetky plagáty

Když světoznámý genetik dr. Van Helsing objeví lék na nesmrtelnost, je jeho svět náhle konfrontován s něčím, co nečekal. Do cesty se mu připlete prastarý upír, který mu dá nabídku, která se nedá odmítnout. Jak se rozhodne? Postaví se na stranu dobra nebo svou duši navždy upíše ďáblu? (topr harley)

drankeryth

Film budem hodnotit z pohladu amatersky spracovaneho filmu o upiroch, pretoze keby som to mal hodnotit podla profesionalneho pohladu, tak by film dopadol velmi spatne. Dej filmu neni spatny, ale dlzka filmu aj mohla byt kratsia. Dost casto som sa pristihol, ze ma to aj dost nudi, hlavne nezaujimavymi scenami a o dialogoch ani nehovorim. Tie boli zbytocne obsiahle do velkeho rozmeru, co mu len uskodilo na atraktivnosti. Co sa tyka masiek upirov dalo sa to zniest a hlavne ten s hakovym krizom na hrudi ma najviac pobavil:) Objavili sa tu aj gore prvky, ako bolo pozieranie ludi a hlavy na tackach v chladnicke. Toto vsetko nevyzeralo moc presvedcivo, ale skor k smiechu. Urcite som videl aj horsie horory od tohoto filmu a tento este aj vynikal bojovymi scenami, ako vystrihnute z akcneho filmu. Udery pastami a kopance skor vyzerali ako cvicenie ludi v telocvicni a nie akoby slo o zivot. Velmi pekny je obal DVD a dokonca vo flme je aj pocut tvrdsiu muziku, co je u mna plus. Chcelo by to viac zapracovat na celkovej visazi filmu a urcite by to vyzeralo lepsie, ako som to mal moznost vidiet v tomto filme. ()