UFC 149: Faber vs. Barao

Športový
Kanada, 2012

Účinkujú:

Anton Kuivanen

Show se uskutečnila 21. července 2012 ve Scotiabank Saddledome (Calgary, Kanada). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) Chris Clements vs. Matt Riddle
2) Brian Ebersole vs. James Head
3) Cheick Kongo vs. Shawn Jordan
4) Hector Lombard vs. Tim Boetisch
5) Renan Barão vs. Urijah Faber (UFC Bantamweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Clements vs. Riddle 5* suprovej zápas, kterej je zakončenej nádhernou submission. Celej zápas je svižnej a až do konce bych to viděl docela vyrovnaně…….. Ebersole vs. Head 3* Celkem pěknej zápas. Je zde spousta pokusů o Takedowny a submission…….. Kongo vs. Jordan 2-3* Není to špatnej zápas, ale většinou je to jen přetlačování u pletiva. Několik parádních ran padne, ale mohlo jich být víc…….. Lombard vs. Boetsch 3* Tak tohle byl takový vyčkávací zápas, většinu času se tam nic moc nedělo……. Faber vs. Barao 3* Pěknej zápas, ale čekal jsem asi větší mazec, vítěz byl aktivnější……. Celkově mě tento event. Zas tak nenadchnul a nebýt výborného prvního zápasu, hodnotil bych o hvězdu níž. Celkově bych to viděl na 70% :) ()

kapsomut

Jsem velkej fanda UFC. Zatim jsem dal jen samé 100% hodnocení, ale jak se říká, všechno je jednou poprvý. Promo zápasů ve eventu 149 byl dobrej, ale výsledný fighty moc ne. Bohužel. Neviděl jsem prelism fights tak hodnotim jen fighty z maineventu a musim říct, že se mi líbil pouze ten první. Ostatní byly průměrný a občas i nudný. A jak každý slyší, ani divákům se to často nelíbilo. UFC je skvělý, fighteři jsou skvělý, ale tenhle event na 100% opravdu není. Jinak vše ostatní opět skvěle zvládnuto od komentáře až po kameru. Až na ty fighty no :/ 80% ()