Pražské letohrádky: Pavlína Filipovská a Miloš Kopecký vás vezmou na procházku po pražských památkách. Podíváme k prvnímu a nejstaršímu pražskému letohrádku v Královské oboře, který byl vybudován už v 15. stol. za Vladislava Jagellonského, navštívíme Kinského letohrádek v Petřínských sadech. Dvojice neopomine ani Bertramku a s tím související pobyt W. A. Mozarta. Zábavnou formou, doplněnou o hudební výstupy, vám tak průvodci sdělí řadu historických zajímavostí.
Královská cesta: Pavlína Filipovská a Miloš Kopecký vás vezmou na procházku po pražských památkách. Prohlídku začneme ve věži Staroměstské radnice, kde nám historik Jiří Dvorský vysvětlí historii a smysl Královské cesty. Následně se vydáme po stavbách a ulicích souvisejících s tímto korunovačním zvykem. Dále se dvojice průvodců zastaví u detailů domů na Staroměstském náměstí a objasní nám jejich účel. Zábavnou formou, doplněnou o hudební výstupy, vám tak průvodci sdělí řadu historických zajímavostí. (Česká televize)

Marthos

Bohapustá výplň soudobého televizního vysílání. V té nepřeberné změti písniček, groteskních výstupů a nahodilého šveholení se ale občas mihnou i osobnosti, s nimiž je radost rozmlouvat (Marie Podvalová). ()