Harold je úspěšný a pohledný muž, který sám sebe stále vidí jako nepopulárního vyvržence, kterým byl na střední škole. Netřeba zdůrazňovat, že jeho absolutní nedostatek sebevědomí z něj udělal, co se týká randění, úplného ňoumu. Když si najme svou nešťastnou lásku ze střední, Annie, aby se stala jeho trenérkou v lásce, projde jeho život radikální změnou. Annie se ho ujme ze soucitu, ale když se Harold začne přirozeně měnit ve způsobilého fešáka, strašně se do něj zamiluje. Problém je v tom, že odvedla sakra dobrou práci a o Harolda teď mají zájem krásné ženy, které ho považují za okouzlujícího světáka. A tak musí zhrzená Annie stát v ústraní a sledovat, jak plody jejího snažení sklízí někdo jiný. Ovšem tyto ženy, se kterými Harold randí nutně nemusejí být v jeho srdci. Vlastně dívkou jeho snů by mohla být právě Annie. Dokážou překonat svou rezervovanost a sdělit si navzájem své pocity? (HBO Europe)

rigby

Sympatický nenáročný film pro pohodový podvečer. Nečekejte od toho zázraky, ale odpočinkový zážitek po uchvátaném pracovním dni. Mezi hlavními představiteli to funguje, příběh má hlavu a patu, není tak úplně stereotypní, má švih a zkrátka se na to příjemně dívá. ()

metztlimoon

Na novoročné pozeranie telky z postele ako stvorené. Taká zamilovaná oddychovečka, mne sa to pozdávalo, hlavná dvojica velmo sympatická. Niektoré myšlienky a pravidná veľmi pravdivé a jednoduché jak facka. Nj, s opicou sa ťažko premýšľa, takže ideálne. Idem ešte asi trochu potriezvieť... ;) ()

DK197

Průměrná komedie, která ale občas má co říct. A jeden můj kamarád by pár takových lekcí potřebovat, i kdyby jen zprostředkovaně skrz film a hlavního hrdinu. :-) ()

Choci

Pěkný "slaďák" s předvídatelným příběhem plný pro někoho užitečných rad. Podle autorů to má být romatická komedie, ale já si nevzpomínám, že bych se u nějaké scénky zasmál. Romantika to však dokonale zastoupila, té bylo až přehnaně. Pohodový film, který můžu vidět i po druhé. 70%. ()

sunny.day

Film při žehlení, vaření nebo jiné práci .. pro nenáročného diváka, když si chce pustit něco jen jako "kulisu" .. jinak od začátku jasný a předvídatelný konec, herecké výkony průměrné, vtipné ani moc ne .. a naprosto americké - nuda .. 20 % ()