Stúpenci

• Česko Stoupenci zla (viac)
Mysteriózny / Krimi / Dráma / Thriller
USA, (2013–2015), 33 h 45 min (Minutáž: 45 min)

Tvorcovia:

Kevin Williamson

Hudba:

John Frizzell

Kevin Bacon, James Purefoy, Natalie Zea, Shawn Ashmore, Valorie Curry, Nico Tortorella, Annie Parisse, Connie Nielsen, Sam Underwood, Kyle Catlett (viac)

Pověstný sériový vrah Joe Carroll (James Purefoy) unikne z cely smrti a znovu se pustí do zabíjení. FBI osloví bývalého agenta Ryana Hardyho (držitel Zlatého globu® Kevin Bacon), který Carrolla před devíti lety zadržel. Zjizvený veterán ve spolupráci se zvláštní agentkou Debrou Parker a ostrým hochem Mikem Westonem zjistí, že Carroll vybudoval dokonalou síť svých oddaných stoupenců. Ti se mohou objevit kdykoli kdekoli a uskutečnit plány svého ďábelského vůdce. Zatímco Carroll pomalu utahuje smyčku kolem Hardyho bývalé ženy, syna a dokonce i agenta samého, Hardy se snaží ochránit nevinné, odolat své Nemesis a rozbít chorobný kult sériového vraha. První série hrůzostrašného seriálu Kevina Williamsona (Vřískot, Upíří deníky) přináší 15 fascinujících epizod – nikdy je nesledujte o samotě!
(Magic Box)

Recenzie používateľa Tryskomyš k tomuto seriálu (7)

Stúpenci (2013)

Po 2. dílu musím konstatovat naprosté nadšení. Oceňuji jako dobrý tah napsat příběh, kdy v každém dalším dílu řádí jiný psychopat a zároveň je vše propojené do jednoho uceleného příběhu. ()

Kapitola druhá (2013) (S01E02)

Útěk (2013) (S01E07)

Jako ale vážně je to díl od dílu lepší a lepší. ()

Mezi svými (2013) (S01E08)

Fanatici. Carol je jako Hitler. ()

Havenport (2013) (S01E13)

Další název - Havenportský šerif.  🤠 ()

Konec je blízko (2013) (S01E14)

Ta Ema je prostě děvka. Já jsem věděla, že to udělá. ()

Zrcadlení (2014) (S02E05)

Další název - Přemítání.  🤠 ()