Desaparecidos

• USA Missing
všetky plagáty

ricci.s

Po hororových veľmociach "to" pokračovalo v Indii, Indonézii, Malajzii, Grécku, teraz v Brazílii a kto príde na rad zajtra? Afganistan? Občas to vyjde, väčšinou to nevyjde, tuto to nevyšlo, čo ma ale ani neprekvapuje. Veď na found footage netreba talent, ani inováciu, ani rozpočet, nič. Stačí vybrať skupinku nehercov so silnými hlasivkami, umiestniť ich do tmy kdesi uprostred pralesa a máme to. Krik a pobehovanie, nič iné tu nebolo. Vďaka, Atrocious mi úplne stačil, viac chrumkavých konárikov a roztrasenej trávičky nepotrebujem. Aspoň že v závere nám prezradili, čo to na nich vlastne útočí (že som to mal na háku je už druhá vec). No ale ak sa jedného dňa zobudím a zistím, že handycam pozná aj Antarktída a naservíruje nám skupinku Eskimákov, ktorí pobehujú po snežných pláňach prenasledovaní povedzme zmutovanými tuleňmi, okamžite dám 5! ()

Campbell

A jeje rádoby found footage u kterýho totálně nic nefunguje. Je nudnej, je o ničem a hlavně není ani strašidelnej. Celkem jsem se těšil že uvidím jinej FF než Americkej ale tohle je fakt síla. Navíc konec s zombíkem či co to bylo byl tragickej. Film trvá jenom 70 minut a i tak se děsně táhne. Postavy jsou nesympatické a člověk se s nima ani moc neseznámí. dal jsem téměř odpad ale nakonec za tu krátkost dám 1*. ()