Po nečakanej smrti manžela učiní nešťastná Alicia netradičné rozhodnutie. Za prítomnosti najbližších Jorgeho priateľov, ktorí nemajú ani potuchy o tom, čo sa bude diať, podniká rituál vzkriesenia zosnulých, vďaka ktorému chce svojho milovaného partnera prinavrátiť späť medzi živých. Nie vždy však všetko dopadne tak, ako by sme si priali. Namiesto Jorgeho vstávajú z mŕtvych iní členovia rodiny a príbuzní, ktorí majú svoje vlastné plány... (*CARNIFEX*)

pivomamrad

Tak takhle nějak si představuji fungující mix hororu a komedie. Nasmál sem se dost a gore (kterého nebylo málo) bylo na docela vysoké úrovni. Scéna, při které došlo k vytrhání zubů a vypichování očí bylo jedno z nejlepších, co jsem za poslední dobu viděl. Chybělo mi ale napětí a film jsem nějak uspokojivě nepochopil, takže za mě silný průměr. ()

CrazymanM

Čekal jsem teda mnohem větší nářez,z toho vychvalování,co jsem si tady přečetl!?Neříkám,že to byla kravina,ale maximálně lehce nadprůměrný horor! ()

vinducha

V popisku je komedie , to asi bylo myšleno , že v závěru je ten žužu twist, jinak jsem tam humorné chvilky hledal a našel velice pomálu. Takový průměr , který vyloženě nezamrzí , ale další projekce už zřejmě nebude. ()