Příliš mnoho tajemství

• Veľká Británia Wreckers

Mladý manželský pár Dawn a David se přestěhují na vesnici, ve které David vyrůstal. Moc se milují, ale situace se zkomplikuje, když je navštíví Davidův bratr Nick. Na povrch začínají vyplouvat skrývané lži a Dawn zjišťuje, že ani neví, kým její manžel je... (TV Prima)

ilovebritain

Realita je na houby a filmy o ní nás v tom jen utvrzují. Depresivní, šedé a bohužel naprosto reálné. Snímek o životě natočený tak, že se skutečně můžete ztotožnit s hrdiny-lidmi. Herecké obsazení postrádá chyb. ()

nenet

Tak tohle je opravdu hodně silná káva. Už tak dost dramatický příběh podtrhuje místy až depresivně detailní kamera a hercům absolutně není co vytknout. Občas se hodí shlédnout i takové filmy, paradoxně mohou člověku přinést úlevu. ()

minima

Sledováno bez titulků, pár věcí mi tudíž uniklo, ale asi jsem stejně byla naladěna na stejnou vlnu, takže se všechno to hlavní dalo bez problémů pochopit. Vztah obou bratrů bylo děsně zajímavý pozorovat, i vývoj samotné postavy Davida. Napohled idylický vztah s Dawn se nakonec taky vrátí do napohled idylického, z tohohle ohledu je ten otevřený závěr naprosto parádní. Výborná řeč těla a očí všech herců mi tam patrně zastoupilo všechny uniklé dialogy. Ale... Přece jenom mi to nedalo tolik. Místy to bylo příliš dlouhé, ačkoliv i na to se pěkně koukalo, ale moc to filmu neprospělo. 8/10 ()

Alchemilla

Velice pomalé tempo vyprávění dává divákovi šanci vychutnat si herecké výkony, protože hlavně kvůli nim stojí za to film vidět. Benedictu Cumberbatchovi jsem věřila každé slovo, pohled, pohyb. Claire Foy mu byla více než důstojným spoluhráčem. Láska i panika z toho, že druhého vlastně neznám, byly skoro hmatatelné. A Shaun Evans mezi ně zapadá jak puzzle do skládačky. I když v tomto případě by se spíš hodil příměr padající dominové kostky. ()

mudo1982

Síce tri hviezdy, ale silnejšie. Priznám sa, že do polovice filmu som uvažoval o dvoch hviezdach, potom to však šlo kvalitou nahor. Ak by sa dotiahli niektoré veci, išiel by som s hodnotením pokojne aj na štyri. Dráma, akých veľa nie je, trochu vadili niektoré hluché miesta (hlavne v prvej polovici filmu). Herci veľmi dobrý. Na jedno pozretie ok, nabudúce však už ale asi skôr nie. Rozhodne však neurazilo. ()

aneta105

Nejsem na romantiku a drama.... ale díky Benedickovi jsem se rozhodla to prubnout a zhlédnout to, a výsledek? Mé očekávání se nenaplnilo- zkrátra tento tip filmu nesleduji, ale herecký výkony se mi líbili 40% ()