Rak Sud Tai Pai Na

• angličtina First Kiss

Príbeh dospelej zamestnanej ženy Sa, ktorá roky čaká na návrat svojej prvej lásky. A ako to už v týchto príbehoch býva, muž sa jedného dňa naozaj vráti. Bohužiaľ je zadaný. Tento fakt by sa možno dal prehliadnuť, nebyť mladého študenta Bassa. Medzi ním a Sa začína vznikať puto, ktoré postupne prerastá do lásky, aj keď tá nie je okolím, priateľmi ani rodinou podporovaná kvôli ich osemročnému vekovému rozdielu. (skretik)

skretik

Prvý film po dlhšom čase, čo sa mi nezdal z tých romatických ´sračiek´ ako sračka. Naozaj to malo hlavu a pätu, herci sa do rolí vžili, takže to bolo celé uveriteľné (hlavne Kaneungnich Jaksamithanon)... Jedná sa o príbeh dospelej zamestnanej ženy Sa, ktorá roky čaká na návrat svojej prvej lásky (Ohm). A ako to už v týchto príbehoch býva, on sa aj vracia. Bohužiaľ zadaný. Tento fakt by bol možno prehliadnutý nebyť mladistvého študenta Bass-a. Medzi Bass-om a Sa začína vznikať puto, ktoré postupne prerastá do lásky, aj keď tá nie je okolím, priateľmi ani rodinou podporovaná kvôli ich vekovému rozdielu - 8 rokov. ()