Kate a Charlie jsou mladí manželé jejichž pouto je postaveno na vzájemné lásce k hudbě, smíchu a pití ... především k pití. Když se však Kate kvůli alkoholu dostane do nebezpečí a je ohrožena i její práce učitelky, rozhodne se přidat k Anonymním Alkoholikům a zůstat střízlivá. S pomocí své kamarádky Jenny a zástupce ředitele ve škole – trapného, ovšem vstřícného pana Daviese - Kate krůček po krůčku zlepšuje své zdraví i život. Jenže střízlivost není tak jednoduchá, jak Kate očekávala. Nový životní styl přináší na povrch znepokojující vztah s matkou, musí také čelit výmyslům, které nalhala svému zaměstnavateli a hlavně se začíná zamýšlet nad tím, jestli je její vztah s Charliem založen na lásce nebo jen opileckém odmítání dospět. (oficiálny text distribútora)

bagetka007

Komedie? Ani moc ne. Tento film je příběhem mladého manželského páru, spojovaného jejich společnou láskou k alkoholu a nekonečným kalbám. Jenže Kate se na popud svého spolupracovníka rozhodne léčit a po několika měsících v AA si uvědomí, že se svým manželem, neustále chlastajícím, vlastně ani nemá moc společného... ()

venison

Příjemně rozpitvaný příběh alkoholičky v růžovém hollywoodském provedení.. Téma je naťuknuto hodně povrchně a sjeto hodně z rychlíku, ale otevírá divákům okénka, do kterých by jinak nenahlédl. Hezké je pozorovat pomalu rozpadající se vztah původně dvou alkoholiků.. Ale jo, z tohohle nízkorozpočťáku se asi vyždímalo, co se dalo :-) ()

Slartibarkfast

Nízkorozpočtový náhled do světa alkoholismu. Nejsem si moc vědom těch komediálních prvků, ale ožralí se tomu nejspíš skutečně smějí. Velmi sympatická učitelka Kate, kterou ztvárnila úžasná Winsteadová, má dost vážné problémy s nadměrným pitím. Když se pak ve skupině anonymních alkoholiků s tímto démonem snaží bojovat, zjistí, že se musí vzdát daleko více věcí, než jen lahve. Znám osobně několik vážných případů, kde je flaška rumu brána jako rozjezd do nového dne, nebo naopak uspávací prostředek na dobrou noc. Sám jsem zažil pár divokých večírků a tak dobře vím, že démon alkohol se rozhodně nedá porazit, když si s ním začnete tykat a nedopadne to dobře. Možná mi v tomhle chybělo víc vypjatých situací, které by dramatickou složku více vyzvedly. Přesto uvěřitelné a velmi dobré. Vřele doporučuji začínajícím pijanům. 75% ()

noby

Poutavé a fungující okénko do boje s alkoholismem, ne s pitím, ale s problémy okolo, zejména po vystřízlivění. Výtečné herecké výkony v obou hlavních rolích, ač Aaron Paul to měl poněkud jednodušší. Mary Elizabeth Winstead se pohybuje od ženské, na kterou je radost pohledět (a je radost vidět ji v postavě tak obyčejné ženy) ve střízlivých chvílích, k ženské značně odpudivé ve chvílích opilosti. To všechno aspiruje na čtyřhvězdičkový materiál, ale bohužel tam nedojde. A bohužel, ani samotný film podle všeho nechtěl moc daleko dojít, ač je pravda, že žádný velký šťastný nebo smutný konec by mu taky neslušel. ()

Necron

je jasne, ze kdyz doma jeden chlasta a druhy ne, ze to nema dlouhodobou perspektivu. v zivote to tak ale moc nechodi, neni totiz moc lidi, kteri se muzou valet doma u telky a nerusene pochlastavat, protoze jim to sponzoruji rodice. nacancana neprilis realna romance je vyvazena / prolozena problemy spojenymi s alkoholem - ve vysledku prijemna poeticka zalezitost. ()

• Pred natáčaním scén, kde je Kate opitá, sa Mary Elizabeth Winstead točila okolo vlastnej osi, aby sa jej motala hlava. (sWONDER)
  • Kate (Mary Elizabeth Winstead) používa mobil značky Blackberry. (sWONDER)
  • Scéna, v ktorej sa opitý Charlie (Aaron Paul) trmáca po ceste, sa natáčala počas plnej premávky na jednej s losangeleských ulíc. (sWONDER)