Špinavé peníze

• USA Dirty Money
Reality-TV
USA, 2011

Jednotlivé díly:

Plnou parou vpřed John a Jimmy DiRestaovi zasvětili svůj život bleším trhům. U silnice narazí na poklad, díky kterému Jimmy předělá Johnův milovaný psací stroj na veledílo ve stylu steampunku

Kolo Schwinn Staré kolo, zrezivělá řetězová pila a pár dětských vzpomínek inspirují hochy k vytvoření jedinečného motorizovaného veledíla bleších trhů. Brzy však dojde k napjaté situaci.

Velké dobrodružství John přemítá, co udělat s hromadou starých dílů na kolo Schwinn a Jimmy ji předělá na zakázkové kolo inspirované postavou Pee Weeho. Tým chce hodně vydělat na bleším trhu.

Návštěva Pána Hoši vyrazí pro vhodné předměty ke svému učiteli, Papovi DiRestaovi, známému jako Pán bleších trhů. Musí však šetřit, a tak restaurují vlastní kusy, za které utratili hodně peněz.

Vojáci štěstěny Nadcházející vojenský týden inspiruje DiRestaovi k hledání prodejných vojenských pokladů. Aby ale utržili nějaké zisky, musí žít dle mantry: nakoupit levně, upravit a prodat draho.

Jako na pružině Skupina extrémních skokanů si objedná u DiRestaových skákací tyč ve stylu Harleye. Donutí tato frustrující zakázka Johna, aby přiměl Jimma rekonstruovat něco jiného?

Vidina peněz DiRestaovi se seznámí s chytrým obchodníkem, který vlastní vrakoviště leteckých dílů. Narazil John na sobě rovného vyjednávače a může Jimmy zhotovit jedinečné letecké umění?

Známka úspěchu Kromě rekonstrukce starého terče na šipky se hoši zabývají opravou zrezivělého neonového nápisu, což je přinutí zavítat do dílny kamaráda s žádostí o pomoc. Uspějí na bleším trhu?

Skvělé nápady V duchu filozofie, že staré hračky přinášejí novou radost a hodně peněz, se DiRestaovi pokusí zhotovit obrovský stolek z dílků hry Lite Brite. Budou ho však mít komu prodat?

Rychlé peníze Hoši se na vrakovišti aut inspirují k přeměně zrezivělých amerických klasických aut na dolary. V dílně pak jde o závod s časem, aby vše připravili na prodej.

Vysolte hodně peněz Využije John po úpravě staré rakve zakoupené z krachujícího podniku taktiku - Použijte, dokud ještě žijete - aby přilákal několik skutečných nakupujících na bleším trhu? (oficiálny text distribútora)

BuryGol

Já vim, že je to jen reality show a moc pravdy na tom nebude. Ale z harampádí udělat jedinečnej kousek a trhnout na tom balík je fajn. Člověka pak napadne, jestli by to nezkusil taky. Škoda, že jsem na cokoli technickýho levej a jsem schopnej odpojit půl Prahy od elektriky, jen když se přiblížim k pojistkám. ()