Videogalerie filmové špatnosti, inspirovaná podlými ikonami a zahrána těmi nejlepšími filmovými herci za rok 2011. Režírováno Alexem Pragerem. (..Lucas..)

MsUtahraptor

Pokud "Videogalerie filmové špatnosti ..." má znamenat "Ukážeme Vám, jak špatně špatná může být promarněná čtvrthodina ...", přidejte si pomyslně čtyři hvězdičky. Tu jednu udílím za vizuál, který nebyl v některých částech úplně marný. ()

Itar

Za daných okolností se Pragerovi podařilo z tohoto zajímavého konceptu vytěžit téměř maximum. Herecká exhibice filmových hvězd ve velmi moderním vizuálu. ()

Fryštok

Ok, když je to takhle dementně rozkouskovaný, tak to taky dementně rozkouskovaně ohodnotím: Brad Pitt: odpad!, Rooney Mara: 3 hvězdy, Jessica Chastain: odpad!, Ryan Gosling: 2 hvězdy, Mia Wasikowska: 1 hvězda, Kirsten Dunst: 2 hvězdy, Viola Davis: 2 hvězdy, George Clooney: odpad!, Michael Shannon: 1 hvězda, Gary Oldman: odpad!, Glenn Close: odpad všech odpadů!, Jean Dujardin: odpad!, Adepero Oduye: 1 hvězda. Uf, no to byl teda shitstorm jak sfiňka! Pokud má něco cenu vidět tak jedině Rooney Maru jakožto Alexe z Mechanického pomeranče, jinak jsou to všechno totálně zbytečný scény, který Vás mají nalákat na zhlédnutí, jen kvůli známým hercům, brrr. ()

arcticsky

Nejradši bych sem dal jako komentář pár pubertálních smajlíků. Nejlepší Mia Wasikovska - je neskutečně sexy s tou sekerou. Ale také Viola Davis s beruškami a Brad Pitt s lynchovským kohoutem na hlavě pobaví. Clooneyho klípek je tu nejslabší... ()

phoenixer

Moc hezký nápad od časopisu New York Times. Nejvíce mě bavili Wasikowska, Davis, Pitt, Gosling a Mara. I přesto, jak jsou ty záběry jednoduše zpracované, tak jsou naprosto výstižné.. ()

papaguy

Dotek reklamy na magazín New York Times. Upřesnění - není to dvanáctiminutový kraťas, ale 13 superkraťasů. V každém z nich něco předvede nějaká ta Star a šikovný kameraman. Spíš, než vážně míněný projekt, to připomíná PR zrozené v marketingovém odělení The New York Times. ()

Matt007

Velice zajímavé ,,chuťovky" za mě prostě nejlepší Ryan Gosling, Gary Oldman, Viola Davis a hlavně hlavně hlavně Rooney Mara. ()

Tasartir

Je to asi 15dílná série 1minutových videí. Jako celek bych dal 3, ale to by nebylo přesné. Hodnotím jen nejlepší. Gary Oldman a Jessica Chastain. ()

x_ander

Zajímavý projekt, a výborný! Údernost jednotlivých částí samozřejmě kolísá, ale některé klípky jsou hodně povedené - Rooney Mara vládne. ()

irri

Zabít Kirsten Dunst, taková protivná nesympatická děvka a její scénka tomu celému dosti snižuje průměr. Na druhou stranu, Mia Wasikowska (která by se mi ostatně líbila snad v čekoliv) byla k zulíbání. A jako celek to bylo super a paní s beruškami opravdu strašidelná. ()