ricci.s

Tomuto sa radšej odporúčam vyhnúť, amatérske jak hovado. Prvý príbeh bol ešte ako tak sledovateľný (možno aj námetom celkom zaujímavý), ale k smrti nudný. Ten druhý odporúčam úplne vynechať, to bol odpad ako rešeto - u mňa nesledovateľné, a ten posledný... spočiatku som si myslel, že ho tiež hodím do odpadu, lebo dívať sa na tých uvrieskaných nehercov bol boj o život... ale zase ku koncu sa objavili celkom snaživé masky a gore (vďaka čomu by som napokon označil túto časť za najlepšiu), aj keď nakrútené to bolo strašne. Pointa z Debbie Rochon mi zaujímavá neprišla, takže tam veľmi nemám čo hodnotiť (a riešiť). No, stratil som 2 hodiny života úplne zbytočne. ()

George Stobbart

Nízkorozpočtová hororová antológia, ktorú spája scream queen Debbie Rochon ako znalkyňa umenia. Tá sa má dostaviť do vzdialenej súkromnej galérie, ktorú však nájde opustenú a pod rúškom tajomna sa tu dozvedá 4 príbehy. "By Her Hands, She Draws You Down" (2-3*) je melancholickým príbehom pouličnej kresliarky, ktorá s použitím špeciálnej kriedy môže vysávať život z ľudí. Druhá story "Down the Drain" (1*) ukazuje neobľúbeného učiteľa, ktorého facká život, až kým neobjaví zvláštne monštrum žijúce v kanalizačnom potrubí. V treťom príbehu "A Far Cry From Home" (3*) sa gayovsko-transvestitný párik vyberie na road trip do zapadákova. Tu však domáci nemajú radi cudzích návštevníkov, a takýchto divných už vôbec nie, čo im dajú poriadne pocítiť. Štvrtým príbehom je v podstate spojovník "Critic's Choice" (2*) s Debbie Rochon, ktorá sa dozvie zmysel svojej návštevy v tejto galérii. ()