Interview

všetky plagáty
Krátkometrážny / Mysteriózny / Horor
Slovensko, 2011, 20 min

Deschain

Keď niekde pracujete viac ako štyri roky a potom na tom mieste natočia hororovú poviedku, tak posledné, čo vás zaujíma, je jej kvalita. No dobre, nie tak celkom. Ale to čo sa deje pre mňa nie je tak dôležité ako kde sa to deje. Keď vidíte hlavnú postavu sedieť za počítačmi na tom istom mieste, kde sedíte každý týždeň vy alebo keď sa vozí v tých istých výťahoch. Skoro celý čas ma chytali záchvaty smiechu (ľudia v kine okolo mňa určite nechápali :), ale za to tvorcovia nemôžu, nie každý považuje prevrátenú pyramídu za vtip. Pozor, určite sa jedná o centrum zlej energie v celej Bratislave. Nedovolila by som si o tom žartovať. Lebo sa mi môže stať, že sa potom v rozhlase zadrhnem rožkom. Úplne na okraj, neskutočne som si vychutnávala tie chyby, ktoré vznikli počas natáčania a spozorovať ich môže asi len ten, kto je rozhlasový kolega. Oproti druhej poviedke Monsterproces sa mi táto zdala slabšia, zatmievačky na mňa nefungovali, ale určite aspoň priestory sa niekomu budú zdať zaujímavé, ak ho nechytí jednoduchý dej. Ten podľa mňa tak presne nevedel, o čom chce byť, takže tak úplne nefunguje. (IFF Bratislava, 5.11.2011 - Eurovea) ()