Seriál sleduje osud Ra'Nella, který se potýká s nástrahami života na sídlišti Summerhouse plném zločinu poté, co je jeho matka Lisa hospitalizována v psychiatrické léčebně. Ra'Nell, který si na sídlišti získal pověst výbušného člověka poté, co pobodal svého násilnického otce, je tichý a uzavřený. Zatímco je jeho matka v nemocnici, stará se o něj její blízký přítel Leon, který byl kdysi uznávaným vymahačem panství, ale od té doby už má svou minulost za sebou. Mezitím Lisina kamarádka Heather požádá Ra'Nell o pomoc při pěstování konopí s cílem vydělat si dost peněz na to, aby se mohla odstěhovat z panství a vychovávat své nenarozené dítě na bezpečnějším místě.
Mezitím se jeho nejlepší přítel Gem ocitne v situaci, kdy mu přeroste přes hlavu, když začne pracovat jako drogový dealer pro Summerhouse kingpins Dushanea a Sullyho. Gem se nechá snadno přinutit a ocitá se v područí jejich důvěryhodného vymahače Drise, který je nemilosrdný a násilnický. Dushane a Sully společně poměrně snadno řídí panství, ale když Kamale, konkurenční drogový dealer z London Fields, ukradne velké množství jejich zásob, jsou nuceni zloděje vypátrat dřív, než jejich dodavatel Bobby Raikes zakročí. Naléhavost honičky ohrozí Dushaneovo a Sullyho partnerství. (LUKICKK)

BGH

V tomhle seriálu, v první sérii, je myslím všechen ten hnus co se točí kolem drog. Syrově natočené, napřímo podané... výrazně emotivnější zážitek, než pozdější série. V porovnání s jedničkou jsou 3 a 4 série jen povrchní Bollywood... A já jdu shlédnout sérii 2 ()