Sériový vrah terorizuje malé město. Jednou ráno je dospívající Shannon Davisová nalezena před svým domem s uříznutou hlavou. I když má místní šerif v pohotovosti policejní hlídky, nedokázal zabránit tomu, že vrah znovu udeřil. V podezření je znetvořený zahradník Charlie... (Epistemolog)

Fenk

Rozumná stopáž, děj mile odsejpá a herci předvedli poctivé řemeslo (jedna horlivka šla dokonce s kůží na trh). Bohouš Císař by byl spokojen. ()

Dellamorte

Naozaj som sa snažila uchopiť zámer tejto pseudo slashoidnej uzávierky úrodných rokov 80tych. Ako hudobne, tak aj filmovo vykradnutý splašok "so fšeckým do mínusu ". Že bod ? Neviem. Alebo vlastne áno - žánrovo poddajné 90ky potvrdzujú svoju kvalitatívnu úroveň a odoberajú moju energiu po pátraní po ďalších perlách. ()

Bloody13

Slasher měl na počátku 90. let to nejlepší za sebou, takže na tom už nic nezměnil ani tenhle kousek. The Night Brings Charlie opisuje veškeré základní postupy daného subžánru, takže slovo invence rozhodně nemá ve slovníku. Ospalé městečko, maskovaný psychopat, co uřezává lidem hlavy, policisté snažící se ho dopadnout, a zoufalý otec zachraňující svou dceru. Film místy působí docela trashovitě, ale díky krátké stopáži a několika pěkným zabitím jsem neměl problém dokoukat. Jinak kdysi před lety ho vysílalo PRO7 a to pod názvem V noci přichází Charlie. ()

Epistemolog

Celkem umný hixplotation. Sériový vrah terorizuje malé město. Jednou ráno je kozatka Shannon Davisová nalezena s uříznutou hlavou před svým domem ve křoví. Noc na to se chce doktorova dcera Jamie zúčastnit jedné party, ale to už místní šerif organizuje policejní hlídky. Nedokáže však zabránit tomu, aby vrah znovu udeřil. V podezření je místní deformovaný zahradník, Charlie.. ()