Policie dorazí na opuštěnou benzínovou stanici po brutálním masakru. Jediné důkazy, které zůstaly na místě činu, jsou elektronické zařízení, videokamery a dva mobilní telefony. Detektiv, který si vzal případ na starost, musí analyzovat kousky záznamů a dát tak dohromady totožnost vraha. (Gyorgy)

musolini

Já nevím,kdo tyhle ty filmy píše a vymýšlí,ale asi to bude parta nějakejch bláznů nebo co,to už je několikátej film o ničem.Nebál jsem se,nebyl jsem napnutej a vlastně jsem čekal jen na konec a světe div se,bylo to jinak než to vypadalo,ale to ten film vůbec nezachránilo.Zničila to kamera,která při přehrávání stále blbla a málo kdo se v tom vyznal,že to zničilo prostě vše.Chtěl bych vidět,jak autogen jedním rychlým tahem odřízne část těla a hadice musely být dlouhé aspoň 100 metrů,dělaj z nás asi blázny... ()

MAIKI1

Ach jo..chtel sem se podivat na vcelku kladně hodnocený Evidence...tak koukam a říkám si co je to za sračku i v tom sem zjistil, že filmy s nazvem Evidence jsou dva :) (2012,2013)...bodík dávám za originální vraždící "toolkit" :D ()

fabregas1

Zajímavý béčkový horor, který ze startu nudí k smrti, pak se to sice rozjede, ale pořád to není na úrovni lepšího hororu. Konec byl sice překvapivý a trocha nápadu by se tu našlo, každopádně strachy zesraný jsem nebyl a tak dávám lepší 2 hvězdy. ()

Hannibal

Každý má nějaký ten vkus,ale tohle byla hrozná slátanina 2 buchty co mají dohromady 40 kilo ,kdyby to nechali na tom klukovi tak dám i 2. ()

v0jt1s3k odpad!

Jednoznačně jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. "Šokující" zápletka je vskutku dementní, ale co je uplně mimo je samotné vyprávění, totální bordel a do toho zcela mimo 2x bullettime scéna. Wtf ()

Naby

Film začal opravdu hodně vlažně, ale nastolil takovou příjemnou atmosféru. Moc se mi líbily různé dějové propojenosti/opakovanosti a zvraty. Pro mě určitě moc zajímavá i napínavá záležitost. Kdo má rád trošku drsnější a nejenom bezduché řežby, tak určitě k doporučení. Celkem 3,9* ()

Dexies

Film neurazí, ani nenadchne, nicméně závěr jsem nečekal a do tohoto snímku se hodil :) scény, kdy se rozpadá obraz na digitálních kamerách je na nervy lezoucí, ale jinak dobrý masakr :) ()