El charro de las Calaveras

• USA Rider of the Skulls, The (neoficiálny názov)

Karlos80

Levná kultovní mexická hororo/westernová šílenost, něco na způsob superhrdinů filmového plátna Zorra nebo Batmana (hlavní hrdina-kovboj, je tu oblečen komplet do černé, s rouchem přes obličej a velkým sombrerem) to je tahle raritka, který prý nebyla donedávna známá ani v zemi svého původu. Co dalšího dodat? Ještě nikdy jsem neviděl tolik "monster movies" pohromadě,a to na tak malém prostoru. Tady není jeden scénář, tady jsou hnedle tři, film je rozdělen do tří samostatných epizod. V první figuruje chlupatý a zarostlý vlkodlak a nějaká ošklivá čarodějnice, ve druhém vampír-upír, ve třetím vystupuje bezhlavý jezdec, ten se mi líbil nejvíc. Jinak cool byli i živé kostry mnichů alá "Blind Dead Series", nebo oddělená gumová hlava, která mluvila. Film je energický, zábavný, místy děsivý (nic krvavého a hrůzostrašného), je to trochu i pro děti a v duchu amerických seriálů 30. let. Celé mi to připomínalo i klasické Universal horory z 30 a 40 let. ()

Martin741

No, to je teda bieda pri komentovani. Bud mam k dispozicii uchylneho Radka, ktory je fundom Dyvyne, alebo miestneho konspiracneho teoretika Karla Chrochta, ktory veri na dementalne picoidy ako judaizovana katolicka cirkev, spiknuti proti cirkvi a samozrejme tu stredoveku capinu a bachorku o zidovskej ritualnej vrazde. Potom este mozem citat komentare LiVenturu, ale to je komentatorska bieda, respektivne rovno mizeria. Kazdopadne hodne El Charro de las Calaveras je velka nuda, nic mi to nedalo, dialogy su az vatovo plane plky, tempo je ubijajuce a nic sa tam dohromady nedialo. Alfredo Salazarovi a jeho tvorbe sa zrejme budem vyhybat : 47 % ()