Jediným východiskem z její situace by mohly být peníze. A těch si osmnáctiletá Angelina (Ashley Hinshaw) v prádelně zrovna moc nevydělá. Ačkoliv byla nejdřív zásadně proti, nabídka slušně si přilepšit během pár minut pózování před objektivem jí nakonec udolala. Konečně taky našla odvahu opustit to slzavé údolí, kde věčně opilá matka ztrácela pojem o realitě a otčím uměl rozdávat jen rány a nadávky. S nejlepším kamarádem Andrewem (Dev Patel) odjeli do San Francisca, kde si oba rychle našli zaměstnání i společné bydlení. Pravda, servírka ve strip baru není začátkem, o jakém Angelina jako malá snívala, ale práce jí alespoň otevřela oči a taky tu potkala jeho, Francise (James Franco). Po castingu v BOD začala točit menší scénky, nic opravdu velkého, jen soft porno. Jenomže někdo za kamerou se pozorně dívá… (dopitak)

Hanys_

Angie nechce dělat celý život v prádelně a tak začně fotit a točit porno. Boužel ten příběh a postavy jsou hodně nezajímavé a jediné, co ten film mohlo zachránit, byl pohled do pornozákulisí. Ten byl ale odbytý jen ženským tlacháním v maskérně. A jedna lesbická scéna s Heather Graham to nezachrání.3.5/10 ()

Mírouš

Vařila Angelina kašičku, na zeleným rendlíčku. Tomu dala, tomu dala, až se z holky kurva stala. Jen toho černýho Vataře z chatrče smočit nenechala...Chudák si ho musel přetáhnout sám :-((( Příběh o jedný hezký tvářičce, která moc toho rozumu nepobrala. Od pradleny se během několika málo okamžiků proprcá...pardon, propracovává od softových sólíček až k hard hot teen pornu. Ve filmu chyběla zajímavá zápletka, zvraty, emoce....zkrátka nuda. Ve filmu nechyběla přitažlivá hlavní hrdinka... ()

aLPaC

Film z pro mě (nebojím se to přiznat) atraktivního prostředí porno průmyslu. Navíc Ashley Hinshaw je jedna z nejkrásnějších hereček (holek), co jsem kdy viděl. A i příběh lesbičky Heather mě velmi zajímal. Pěkný nezávislák, krásná Hinshaw, neortodoxní Franco, milá Graham a málo využitý Patel. To zde najdete. ()

DonBraso

Chvilkama zajímavý a vzápětí dost nudný.Snímek neví co chce a stavět na tom,že člověk uvidí prsa na plátně,není zrovna terno nějakých pár let už.Angelina je kus a začně s pár fotkama a nakonec skončí u porna a tím vadne celý scenáristycký macho i s James Francem,který tam hraje úplně na nic,jenom aby si cáknul do nosu prášek,rozvinul totálně uhnilou scenáristickou epopej o dvacet minut filmu.Z filmu si člověk fakt nic neveme,konec je trapný a vyšumí naprostě do spoďár.Čekal jsem hodně narvanou dramatickou show,ale dostal jsem jenom ochutnávku.Jak se točí péčko,je toho plný net a víte o tom z 10 minut mnohem víc než celý film,jestli tohle mělo být o tom,tak pomalu na odpad,ale za to,že se fakt i něco vyvíjelo,nebylo to tak strašně natočený,tak do průměru bych to fláknul a ano jsem fanoušek H.Graham..a sakra..50% ()

baclajean

Mám rád filmy, pri ktorých (alebo vďaka ktorým) si človek uvedomí isté hodnoty, nech už ide o hodnoty akékoľvek. Tento snímok k takým filmom patrí. Nie je to len bohapusté nazretie do branže točenia porna, je to aj určitá sonda do psychiky ľudí, ktorí sa ocitajú v rôznych ťažkých životných situáciách. A je len na nich, či dokážu nájsť v sebe vôľu niečo s tou situáciou robiť. Zvažoval som aj plný počet, ale napríklad na DIsconnect (2012) sa to nechytá, takže "len" 4/5. ()

camomilla

Nemuzu rict, ze bych se u Cherry nudila, film pomalu doplynul do konce ale nic mi nedal. Za par tydnu mi uplne vysumi z hlavy a uz si na nej nevzpomenu. ()

pallok

Na to, že celkové hodnotenie tohoto filmu je len 48% je pre mňa o kúsok vyššie, dal by som 3,5*, príbeh nebol oslnivý ale na malej ploche rozohratý celkom slušný, uveriteľný príbeh v prostredí z ktorého sa až tak veľa netočí, a ak už tak to nerobia oskaroví režiséri ale skôr experimentátori. Nízkorozpočtovka ktorá potešila peknými herečkami, aj keď vzhľadom na dejový motív to celé mohlo byť jemne šľahnuté explicitným seksíkom. Angelino super! ()