Black Goat

všetky plagáty
Krátkometrážny / Mysteriózny
Kanada, 2011, 6 min

ricci.s odpad!

Amatérska, artová, experimentálna píčovina. Nie som síce zástancom tohto hororového subžánru, ale už som natrafil na pár výnimiek, ktoré sa mi celkom páčili (Wound / Subconscious Cruelty), tak som to skúsil. Dopadlo to, ako to dopadlo. To, že film nemá žiaden dej a že je to celé len sled akýchsi podivných, nesúvisiacich obrazov, som čakal. Ale to, že sa tam nenájde ani štipka gore, krvi či úchylností, som teda nečakal. Tým pádom nemám absolútne čo riešiť. ()

evilmind odpad!

Tvůrci artových slátanin se rádi tváři, že laická většina diváků jejich filmy nechápe proto, že jsou prostě příliš tupí. Já myslím, že to je spíš naopak - oni nejsou dost chytří a talentovaní, aby dali příběhu obsah a formu, srozumitelnou lidem i bez použití ilegálních drog. Často je to spíš jako s císařovými novými šaty - prostě nikde nic, i když předstíráte ze všech sil. A tohle je zrovna pěkný příklad. Sem tam problikne střípek atmosféry, hlavně díky hudbě, ale jinak to nemá ani hlavu ani patu, a že na imdb je dokonce popis děje, považuju za vrchol drzosti. Speciální trest by pak zasloužila ta jako myš kníkající herečka, to bylo nelidské. ()