Riley Steele: Satisfaction

Pornografický
USA, 2011, 91 min

Riley (Riley Steele) má schůzku se svým přítelem Scottem (Scott Nails) v pizzerii. Po krátkém rozhovoru zjistí, že se jí její přítel zoufale snaží dostat do kalhotek a kvůli sexu se pohádají. Zoufalý Scott přemýšlí jak si Riley udobřit a jakmile se dají opět dohromady předvede mu Riley sexuální jízdu. (montel)

montel

Riley (Riley Steele) má schůzku se svým přítelem Scottem (Scott Nails) v pizzerii. Po krátkém rozhovoru zjistí, že se jí její přítel zoufale snaží dostat do kalhotek a kvůli sexu se pohádají. Zoufalý Scott přemýšlí jak si Riley udobřit a jakmile se dají opět dohromady předvede mu Riley sexuální jízdu...Porno s minimálním dějem, pár scénkami s níchž ta nejlepší příjde až na konec v podání Riley Steele. 55% ()

kukentipla

O čem to je? Roštěnka přijde do pizzerie, ale nemá na zaplacení. Tak se prodavače zeptá jestli je jiná možnost jak zaplatit. Střih. Kuřba. A tak to pokračuje.......Co já NATO? Druhá liga ve stáji Digital Playgroud, kde jedinou áčkovou pornoherečkou je Riley Steele, které však film ukradla Kasey Chase. ()