Turbulence

všetky plagáty
Publicistický
Česko, 2011, 25 min

Účinkujú:

Pavel Karas (moderátor), Taťána Míková (moderátor)

Pravidelný magazín o počasí – smršť novinek a zajímavostí ze světa počasí, klimatu i znečištění ovzduší, unikátní snímky z umělých družic, průlety atmosférou i záznamy pořízené objektivy diváků. (oficiálny text distribútora)

Paity

Nejsem žádný extra fanoušek do počasí, takže proto mě asi tento pořad nikdy nebral a spíše jsem ho bral jako něco, co nechápu a přesto to vysílají dál. ()

otaznick

Zajímavě pojatý pořad o počasí po celém světě. V době probíhající klimatické změny mě existence tohoto pořadu příjemně překvapila. Škoda, že se vysílal jen do konce roku 2013. ()

DavidDizzer

Velká škoda, že tento televizní pořad zrušili. Obsahoval spoustu výprav za počasím, dovolenou a přírodou, kde bylo vše dopodrobna rozebráno, probráno veškěré tamější počasí a období klidu či extrémní počasí. Obsah diváckých dotazů, fotografií a amatérských telefonních rozhovorů s fanoušky, dodávalo pořadu tu pravou jiskru - vše nakonec zkonzultoval a podrobně vysvětlil konkrétní host, který problematiku velmi dobře zhodnotil. Za mě super odpočinkový pořad. ()