Hrůza v lese

• Veľká Británia Don't Let Him In (viac)

Parta přátel se rozhodne jet na venkov. Hned po příjezdu jsou upozorněni na sériového vraha, který řádí v okolí. Rozhodnou se zůstat, což se jim krutě vymstí... (oficiálny text distribútora)

AlistairMir

Tak Hrůza v lese nebyla taková hrůza jak ukazuje zdejší hodnocení a film jsem chtěl vidět už proto že tu na něj každej nadával a jak všichni na něco nadávají tak mně se to většinou líbí. Stejně tak i toto. Jasný žádnej zázrak to nebyl ale koukatelné to bylo minimálně pár věcí každej asi fakt nečekal. Film je originální tím že samotnej zabiják tu hraje druhé housle docela dlouho. Jinak jsem si vzpomněl na nemoc šílených krav jelikož zabiják měl slintavku, hlavní hrdinka na konci solidní kulhavku a ségra přítele hlavní hrdinky byla fakt šílená...no však víte to zvířátko co maká pro tu čokoládovnu. Že mi bude nejvíce sympatickej Tristan kterej tu byl bez Isoldy ale za to měl jiné plusy a mínusy to jsem fakt nečekal každopádně během filmu ukáže že je mnohem víc než jen namyšlený sebestředný nevrlý sobec. Konec byl veselej a hravej a potěší každého fanouška happy endu. Jako večerní jednohubka je to cajk ()

Malarkey odpad!

Už od začátku filmu mi bylo jasný, že když bych si dal projímadlo, hodně projímadla, a proseděl celou noc na hajzlu, tak udělám líp. Ale nechtělo se mi spát, chtěl jsem se zasmát, kamarád mě k tomu filmu dokopal a tak jsem zapnul televizi. Film s názvem Hrůza v lese se prostě neodmítá. Hrozně se mi líbilo, jak se to všecko tvářilo hrozně vážně. Nejlepší postava byl ten kretén Tristan, co vypadal jak Rasputin po oholení. Od začátku se tvářil jak idiot, až by člověk řek, že on jedinej bude ten rozumnej v celým filmu. Jenže nebyl. Ten film se totiž tak brutálně zvrtnul, že nešlo vůbec očekávat, co se příští minutu stane. Ti lidi se tam chovali tak strašně, že to nešlo předpokládat ani když byste se před filmem dsjeli kokainem. Jedna holka kouká, jak její kamarád vraždí někoho a pak jí prosí, aby mohl vejít dovnitř, do domu. Ona se kroutí, že to neudělá, pak mu otevře dveře a on jí zapíchne. To mě vážně fascinovalo. Nejlepší bylo, jak hned první scéna má v hlavní roli holku v kalhotkách. No řekněte, odolali byste zpocené, špinavé holce, která lesem běží v kalhotkách? A proč vlastně běží v kalhotkách nám pak má vysvětlit celý film. Joo, bylo to sympatický, nejlepší byl ale Tristan. Jen mě tvůrci zklamali, že mu nedali nějaký východňarský původ. Na něj by se hodil nějakej solidní Rumun z Karpat. ()

Crazynka odpad!

Tak toto se nepovedlo. Nejsem z těch, co se nechají varovat zdejším nízkým hodnocením /včera ještě 25%/ a vzhledem k tomu, že k hororům mám fakt blízko, šla jsem do toho. Bohužel, tentokrát jsem šlápla do hodně velkého ho***. Kde vyhrabali herce? Tlupa komediantů, kde jsem celý film vyčkávala, kdy už konečně zařvou a každá vražda byla malou oslavou. Na britský film mi kamera přišla až moc německá, dialogy nelogické, zmatené a trapné a herce nekomentuji, ten kdo je vybral by se měl jít schovat. Atmosféra nulová, hudba místy sice "vhodná" ale v konečném důsledku nula od nuly pošla. Brak, a ztracených 76 minut života. Nikdy více. ()

maxnot odpad!

Jelikož se mi probudilo dítko a mělo hlad, musel jsem se vzbudit taky. A vidět tuhle slátaninu, poněvadž jsem nemohl usnout. Musím uznat, že jako ukolébavka to bylo dostatečný. Jeden magor začne vraždit, aby ututlal upálení rodičů, a druhý, aby "nakrmil" stromy. Kdo na takovou hovadinu přišel? Zdeněk Troška? ()

KateW odpad!

Na jednu stranu by mě zajímalo, proč se takové filmy natáčejí? To vážně nikdo netuší, že to bude úplný odpad? A na druhou stranu se ptám, proč na to koukám? Pořád věřím, že lidé na čsfd se ve svém hodnocení zmýlili, ale oni ne... Scénář by byl líp napsaný i scénáristy Ulice, herci jsou primitivové a celkově to nestojí za zhlédnutí ()