Jeremy Kyle Show, The

(relácia)
všetky plagáty

akisha

Jeremy Kyle je jako Pošta pro tebe, kdyby jí dělala Nova. Borec stejného jména zve do studia "lidi s problémy," aby se jim je pokusil vyřešit (test DNA, detektor lží, pár facek, klasika). Spojujícím znakem všech hostů je nízká inteligence, obezita a nedostatečný počet zubů. Každá epizoda prakticky probíhá stejně. Přijde první bezzubej tlusťoch, odvypráví storku (nevěra, nemanželský díte atd.), pozvou druhýho, oba dva se tam strašně zhádaj a řvou, všechny sprosťárny jsou vypípaný, tak je to jenom pípání a vlnění tlusťochů, pak je sekuriťáci usaděj, Jeremy Kyle je oba seřve, jak jsou vypatlaný, že v životě někoho tak hroznýho neviděl a ať se klidněj, že už se na ně nemůže dívat a pak je pošle k televiznímu psychiatrovi. Někdy je díl ozvláštněnej třeba tím, že se lidi poperou, hodí po Jeremym židlí nebo tak no. Nejvíc mě bavily ty s nevěrou, žena chce prověřit chlapa na detektoru lží, že jí nepodvedl a vždycky se zjistí, že podváděli oba, ha ha. Podle mě lidi, co tam jdou, jsou akorát agresivní tupci, co maj potřebu se zviditelnit a pohádat před publikem a navíc maj psychouše zdarma (takovej divnej vousatej týpek co furt jen tak postává kolem). Jeremy Kyle je hypokrit až na půdu, ale tenhle byznys mu sakra vychází. A proč 4 hvězdy? Je to ukrutná, ale ukrutná prdel! Kam se hrabe Pošta pro tebe, tohle je extrém, ale koukat na ty lidi tam dodává člověku pocit, že jeho život je vlastně naprosto v pohodě. Jeremy Kyle, go! ()

waits

Tak kdo je treba k videni- dve tluste kamaradky hadajici se o expritele, kluk, co se chce seznamit s holkou, co se potkavaji, kdyz venci psa, manzel, ktereho manzelka posila na detektor lzi, aby zjistila, jestli byl neverny. Jeremy Kyle vsechno uvadi vtipne, s nadhledem a suse, jindy krici, beha do zakulisi, lehce zvladne rvacku fackujich se zen, publikum huci a smeje se, kdyz na sebe manzele svadi nevery, no, mazec. V americke televizi jsem kdysi videl porad jen o neverach, a to byla podobná taškařice. Proc tam ty lidi chodi je naprosta zahada. 15.5. No vida, a je po show https://www.idnes.cz/revue/spolecnost/the-jeremy-kyle-show-televize-itv-zruseni-smrt-soutezici.A190515_132047_lidicky_zar ()