Stiff

všetky plagáty

ricci.s odpad!

Dlho som uvažoval, či tento horor okomentovať, ale na základe najčerstvejších udalostí, pri ktorých sa riešia komenty, vkus, a dokonca užívatelia samotní, mi to nedá. Stále mám tento film v pamäti. ON sa chce zabiť a ONA chce šukať s mŕtvolou (mimochodom jedna z najodpornejších herečiek, aké moje oči uzreli). A tak sa nám stretnú, celý film riešia kokotiny, napokon sa ON zabije, ONA si s ním zašuká a sračka hororového sveta končí. A prečo to komentujem práve teraz? Pretože to odporúčam všetkým, ktorí píšu, že Wrong Turn 4 je jeden z najblbejších / najsmiešnejších / debilných / megasračkoidných hororov, aký videli, ktorí sa oháňajú frázami typu "hororoví pseudointelektuáli", "gayové" a podobne, poďte na to, a šupnite tomu tých inteligentných 5 hviezd. S radosťou vám pošlem link. Možno... keď vám tento film (ak sa to dá nazvať filmom) zavíri počítač a vykole oči, tak pochopíte. (Nie, aj tak nepochopíte, ale nádej umiera posledná :D) ()

George Stobbart

Tak toto bola teda poriadna otrava. Chlapík chce spáchať samovraždu a namiesto toho, aby tak urobil rok vyvoláva na linku dôvery a sťažuje sa. Tam sa na neho zameria jedna podivínka, ktorá sa s ním začne stretávať aj osobne, no namiesto toho, aby ho od samovraždy odradila, ho na ňu začne pripravovať, keďže si túži zasúložiť s jeho mŕtvolou. A tak ho vezme k sebe domov a ponúkne mu, že predtým než sa k tomu konečne odhodlá, s ním ešte strávi pár posledných dní, kedy budú robiť to, čo mal rád. Chlapík sa však na ňu začne citovo viazať, čo veci trochu skomplikuje, no keďže sú obaja značne otravní a náladoví podivíni, všetko nakoniec skončí (ne)šťastne podľa plánu. Neviem ako sa pri tomto počine objavilo hororové označenie, pretože je hororový asi ako krabica od mlieka a aj tá krabica je zrejme zábavnejšia. Ide len o lacnú, minimalistickú, psychologickú drámu, s otravnými hercami, celkom vkusnou hudbou a niekoľkými uchádzajúcimi momentami, za ktoré dávam aspoň tú 1 hviezdu. Ináč ale obrovská nuda, no ako už naznačil Ricci, možno sa to práve tunajším pseudointelektuálom zažerie pod kožu ;-) ()