Globální katastrofa v důsledku osudové nehody v Ženevě způsobí, že posádka a studenti na palubě školní lodi Severní hvězda zažijí největší dobrodružství v životě. Skupinka různorodých lidí se octne v izolaci a uvědomí si, že je odkázána pouze sama na sebe. Na plavidle, jež se stane jejich jediným domovem, se učí koexistovat v extrémních podmínkách... Třináctidílné španělské dobrodružství se natáčelo na otevřeném moři a na lodi ve skutečné velikosti. (oficiálny text distribútora)

Tealc_EU

Luxusní seriál který v mnoha věcech připomíná legendární LOST. Záhady, tajmno, neuvěřitelné náhody které se potom ukazují jako předem připravený záměr. Nemohu se dočkat 3 řady :-) ()

numan

Kdo se nechal lapit "Internátem" (http://www.csfd.cz/film/256885-internat/), vydrží i tří série "Na lodi", a zřejmě bude vrkat blahem. On to totiž je v podstatě internát na lodi s přidanou hodnotou poněkud pofidérního a dost těžko uvěřitelného konce světa. To by se všemi nedostatky hlavní dějové linie ještě nebylo tak zlé. Horší je, že se El Barco (a zase úplně stejně jako El Internado) občas ztrácí v neuvěřitelných "vztahových" ho*nech typu "má mě ráda nebo ne, trhám ostny kaktusu...". blá blá blá slint.... Milostné šarády, cloumající celou posádkou, se samozřejmě nevyhnou ani kapitánovi, ale dokonce ani místnímu knězovi - to by bylo, aby si padre taky trochu nezasprosťačil a neměl nějakou tu menší krizi víry. Tyhle veselé ťuťuťu příhody často zaberou celý víc než hodinový díl, a to je pak lepší při tom něco vyprat, vyluxovat nebo aspoň zalejt kytky. Stejně vám to "nejdůležitější" na začátku každé další epizody připomenou, a někdy jim to zabere i 5 minut... A samozřejmě, že ani na lodi (stejně jako v internátu) nechybí do očí bijící brutální product placement, od krabicového mléka po kufry a tašky jedné jediné značky (už jsem naštěstí zapomněl jaké, ale bylo to celkem umění). Suma sumárum další průměrná španělská telenovela se sci-fi prvky a k tomu s totálně nezvládnutým koncem. Aspoň že to není totální "hepáč".... Pokud můžete, odhoďte svou nechuť ke čtení titulků a vyhněte se české verzi. Zpočátku standartní průměrný dabing se postupem času zvrhne v "mluví, kdo má zrovna čas" a skončí v totální křeči, kdy dabéři hlavních postav dabují i všechny vedlejší. Muhehe B-))) ()

TURPIA

no když opomenu že to je reklama na coca colu a to neustále miluji tě,nemiluji tě ,miluji tě, nemiluji tě a furt dokola, tak je to vcelku dobrý serial. ()

Daydreamer odpad!

Úděsná kombinace sci-fi a telenovely, u které si člověk často musí dávat pozor, aby neusnul...Těžko chápat zdejších 75 procent. Kdyby to nebylo k smíchu, bylo by to k pláči. ()

vitrouš odpad!

Komentáře: IN Hanz_knife, OUT freddy. Co tohle jako je? Je to sci-fi, nebo nějaká přiblblá telenovela? Největšimi borci na lodi jsou, Christiano Ronaldo a dement Bublina , kterej je teda chytrej jak necky ( ale i tak jeho iQ převyšuje součet všech lidí na lodi + režiséra a scénaristy). Srovnávát tohle se Ztracenýma může jen nějaký ten Bublina. ()

Pytlicek

Skvelý seriál. Pre Sci-Fi milovníkov a technických nadšencov prudko návykový :) Môžem len konštatovať, že za poslednú dobu som nič lepšie ani nevidel. Maximálna spokojnosť. Plný počet bodov. ()

Vallerian

Výborný seriál,u kterého si perfektně odpočinete. Nečekejte hollywoodské filmové triky a složitý,propracovaný děj.Je to čistá zábava a nudit se rozhodně nebudete. Je to napínavé i humorné.Pořád se zde něco děje a vztahy členů posádky jsou velmi zajímavé. Já hltal každý díl, a i když jsem si vědom jeho chyb,tak jednoznačně dávám pět hvězdiček. ()

pekos

Nápad nechať žiť po apokalypse Zeme len hŕstku ľudí, a k tomu ešte aj na lodi, nie je sám osebe zlý. Ak k tomu pridáme dobrú a vhodne zvolenú hudbu a nezodpovedané otázky, ktoré sa tu kopia každým dielom, mohlo by sa zdať, že sa budete tešiť na každý nový diel, ktorý uvidíte. Je tu však jedno veľké varovanie. Kým sa dozviete odpoveď na čokoľvek tajomné, zahltia Vás scenáristi stupidnými vzťahmi seriálových hrdinov a nelogickým správaním sa všetkých postáv. A tak každá seriálová časť, ktorá trvá 75 minút, obsahuje 50 minút zbytočných scén, ktoré seriál brzdia a nerozvíjajú ho, až nadobudnete pocit, že scenáristi považujú divákov za retardovaných. ()

Sydrian

K tomuhle seriálu není co říct je prostě skvělej :) na AXN už dávají 3. řadu a jsem spokojená :) i když mi v prvních 3 dílech chybelo pár postav jako např. Vilma, doktorka a hlavně teda Ulisses tak jsem to nějak dala. Ale teď k celkovému hodnocení. Samotnej nápad že natočí film kde nechají vymizet celej svět je fakt dobrej nápad. Kdyby se to stalo mě tak bych asi šílela :D protože bych si uvědomila co všechno jsem ztratila a tak mě trochu zaskočilo že byli v rámci možností v pohodě, až pak uspořádali obřad na památku svých rodin a tak. Pak mi také příjde vtipný že vlastně ten kterej to svým způsobem celí vymyslel, teda myslím to jak některý lidi zachránit, o tom ani neví. A jelikož teď ve třetím dílu našli potopený město a vyděla jsem reakci Gamboi tak to město tam být asi určitě nemělo. Všechno mělo být zřejmě pohlceno no uvidíme jak to půjde dál ale jsem fakt moc ráda že už začali se třetí řadou i když mohli by ten díl i hned na to opakovat . Jinak seriál je skvělej a nezaslouží si méně jak 5 hvězdiček. ()

omega_SK odpad!

Prva sezona este ako tak, ale od druhej sezony je to stale viac a viac klasicka "cicmačková" nechutne lepkavá telenovela pre puťky domáce. :) ()

ArtanisX

První série byla docela zajímavá, ikdyž tam bylo mnoho nelogických momentů, děj měl spád i napětí. Druhá série už je klasická telenovela, postavy jsou trapný a jednají jako by neměli mozek. Další sérii už asi nedám. ()

wopizura

Ochotnický divadýlko podle amatérsky sesmolenýho neuvěřitelně hloupýho scénáře. Pravda, že jsem vydržela odkoukat jen jeden a půl dílu, ale pochybuju, že dál by to bylo kvalitnější. Njn... nechala jsem se nachytat na, pro mě naprosto nepochopitelný, vysoký hodnocení. ()