Na počátku jsou nalazeny krásné ženy brutálně zavěšené na hácích v podpalubí jedné opuštěné lodi. Šéf policie však nemůže nalézt žádné stopy vedoucí k psychopatickému vrahovi. Snad jen jedinou, speciální nůž, který používá k páchání svých zločinů. Do podezření se tak dostává jeho bratr. (Rosalinda)

Karlos80

Mexický "Jack Rozparovač", docela povedený a zábavný film, co se žánru týče tak slasher s několika italskými giallo vlivy a elementy. Je tu maskovaný - černě oděný psycho-zabiják který ve svém teritoriu (opuštěný dok - vrak lodi) vraždí mladé ženy či milenecké páry a to docela děsivou vražednou zbraní - holí s ostrou čepelí. Na pomoc tu má taky dva velmi zuřivé - po krvi lačné dobrmany, které na povel od pána, trhají na kusy mužské oběti. Film má místy velice slušnou - hrozivou atmosféru (v podstatě celé se to odehrává v noci, a převážná část filmu v přístavu nebo na lodi), které značně přispívá děsivé elektr. hudební skóre. Vraždy jsou občas dost brutální a krvavé, je tu i trochu té nahoty (striptýzový taneční klub). Bohužel vrahova identita je tu docela brzy odhalena, takže film pak už nemá diváka v podstatě čím překvapit, tajemství se rozplynulo. P.S.: Oba herci v hlavních rolí, jak šerifa tak i vraha, nejsou moc charismatičtí, takže celkový dojem mmj i z tohoto důvodu, je o něco trochu slabší než jsem původně předpokládal. Každopádně fanoušci slasher a giallo filmů, by si tento kousek neměli rozhodně nechat ujít.. ()