Howard se zamiluje do Christine. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby Christine nebyla mrtvá. Howard si ji z márnice, kde pracuje, vezme domů a začne se o ni starat, krmit ji a oblékat. (Hans.)

ricci.s

Tomuto sa povie láska až za hrob. Howard, ktorý pracuje v márnici, nadovšetko miluje krásnu Christine. Akurát že Christine je tak trochu po smrti. Pre Howarda to však očividne nie je žiadny problém a nevadí mu, že sa mu jeho láska pred očami pomaličky rozkladá. Morbídnosti mi nevadia, práve naopak, takže to môžem s čistým svedomím odporučiť. Nebolo to síce až také zvrátené ako Nekromantik, ale zase oveľa slušnejšie nakrútené, a keď bola mŕtvolka v záverečnom štádiu rozkladu pokrytá červíkmi, vyzerala naozaj na zjedenie :) Chválim dokonalú prácu vizážistov a na konci aj slušné gore. ()

Campbell

Starý ne moc známý horor kde se chlap zamiluje do mrtvoly. Film se snaží být až moc šokantní ale nejde mu to, filmů s podobným námětem není nijak moc jediné na co si dokážu vzpomenout je Dellamore Dellamorte a Aftermath a oba dva jsou daleko lepší. Nicméně film má pár scén které se mi líbily ale rozhodně to nestojí za to koukat na celý film. ()