Bláznivé prázdniny

• Slovensko Bláznivé leto (viac)

Tretiačka Nela Náladová (Jordana Beatty) tento rok nepôjde na prázdniny k babičke do Nudilova. A tak vymyslí úžasný plán, ako s kamarátmi Rendou, Amy a Frantom zažiť to najúžasnejšie leto. Budú zbierať „srandobody" za plnenie rôznych vzrušujúcich dobrodružstiev, ako je zjazd horskej dráhy, surfovanie na vlnách a podobne. A kto cez prázdniny nazbiera najviac srandobodov, ten ich bude mať najsuprovejšie. Lenže Nela nepočíta s tým, že Renda odíde na cirkusový tábor a Amy s maminkou na dovolenku na ďaleké Borneo. Iba Franta nikam necestuje. Nela je z toho veľmi smutná. Navyše sa dozvie, že jej rodičia musia odísť do Kalifornie pomôcť babke a dedkovi so sťahovaním a ona zostane doma s čudáckym bratom a tetou Opal (Heather Graham), ktorú takmer vôbec nepozná. Nela sa preto Opal najskôr trošku obáva. Ale potom si uvedomí, že vôbec nie je taká zlá a Opal si obe deti úplne získa. Najlepšie leto môže začať! (TV Markíza)

SeBig

Buď to semnou není něco v pořádku, že jsem se u týhle sračky celkem i bavil a neboo to není zase tak uplná sračka, ale i celkem pohodová komedie.. radši nic. Nějak jsem se do toho zamotal a prostě párkrát jsem se pousmál jasny? Není to uplný trash. Nebo je? :) ()

jirkahorn odpad!

Film jsem shlédl nedávno, když jsem kamarádce sháněl něco pro její drobotinu. Původně jsem (nevím proč, asi mě ta blbina tak vygumovala mozek) dal jednu hvězdu, dnes jsem film likvidoval z archivu, aby nezabíral zbytečně místo. A do odpadu tedy letí i příslovečně tady. Proboha, to byla taková krávovina, že jestli se na tohle jednou budou dívat moje děti, tak si raději připlatím za dražší šprcky... Důvody? Herci co neumí hrát, řežisér, co neumí režírovat, scénárista byl asi zhoubovanej hulič pudlích chlupů. No, pokračovat nemá smysl :-) ()

jasanka

Asi bych dala 4*, ale vzhledem k (pro mě) nepochopitelně nízkému hodnocení dávám 5. Připomínalo mi to Deník malého poseroutky pro holky, a taky Malou špinku. Supr. ()