Barb Wire, majitelka baru, jezdí na motorce, obratně zachází se zbraněmi a nečeká ji nic menšího, než je záchrana Ameriky. Film se odohráva během druhé americké občanské války. Ta způsobila v zemi anarchii a moc je v rukách zločinců. Ztratila všechny iluze, i člověka, ktorého milovala. Nyní se jako majitelka najznámejšího baru v městě potkává s vysoce postavenými ludmi, chce sa naplno věnovat své práci a zůstat mimo chaosu. Osud ale rozhodne jinak a ona se znovu zaplete do války gangů... (oficiálny text distribútora)

joehot

Tenhle film je hrozná blbost, ale viděl jsem jich mnohem víc, než jen něco přes sto padesát, které byly ještě horší, tudíž nechápu tahle hodnocení..Když se to vezme kol a kol - může se film, v němž hraje hlavní roli Pamela Anderson brát vážně? Asi ne,že... Za úvodní scénu jasná hvězda, druhá se najde za... za něco dalšího.. ()

Djkoma

Z logických důvodů (jedna Pamela + 2x silikony XXL velikosti) by mé hodnocení mělo být vyšší, ale asi už jsem z degenerované generace, kterou dnes velké silikony slavné krásky již neosloví jako před lety v červených plavkách. Holt už není jediný na světě, co se takto ukazuje ... Sci-fi laděný snímek, který si ukousl hodně velký kus koláče, aby se po chvíli změnil v "ukážu tělo Pamely a vy budete slintat a ona vás pak zastřelí". Ukázková záležitost do zadních regálů videopůjčovny, která díky své neohrabanosti a "odvaze" může být kdekým obdivována. ()

El-Barto odpad!

Na tenhle film jsem narazil v televizi úplnou náhodou a když jsem viděl, že v tom hraje Pamela, tak jsem si řekl, že se přinejhorším podívám na pořádnou ženskou. Nakonec ale zvítězil pud sebezáchovy a televizi jsem vypnul. Při sledování tohoto filmu jsem se nudil víc než na základní škole a Pamela tomu nepomohla. ()

Kaka

Hloupé a režijně nezvládnuté sice ano, přesto zde však několik šikovných nápadů a vsuvek nalezneme. Rozhodně tak nejde o jeden z nejhorších filmů všech dob. Na to má až přespříliš cool hlavní hrdinku, až překvapivě řízně natočenou akci a především zdravou porci nadsázky a sebeparodie. Pamela stylově hláškuje, a její dlouhé vlasy poletují vzduchem stejně frajersky, jako ona sama v sexy koženém oblečku. Už jen úvodní vodní taneček stojí za pozornost. Děj absolutně prázdný a nezáživný, ale nic jiného se zde ani čekat nedá. Přesto však vypadá USA po druhé občanské válce vcelku zajímavě a panoramatické nájezdy kamery na daleké komíny zničeného města lehce kopírují ty z Blade Runnera. Slušná bezmozková zábava, kde jednu hvězdičku přidává Pamela Anderson. Její nejlepší role. ()

Brejlil

Nějak nechápu, proč to je 178. nejhorší film (k 20. 12. 2011). Po profesní stránce (kamera, střih) toho moc k sepsutí není. Některé hrátky s kamerou a kompozicí záběru mě docela bavily. Příběh je poněkud nejasný a nepříliš konzistentní, ale je to podle komiksu. Závěrečný boj na jeřábu vypadá docela slušně. Problém byl s Pamelou, když zrovna nepředváděla křivky (či něco víc), docela nudila a detaily na její snaživý obličej mi za chvíli lezly na nervy. Botoxem toho prostě moc nezahraje ani talentovanější herečka. Ostatek je spíše do počtu, ale neuráží. Lokace jsou fajn a já jsem se docela bavil. ()

• Film se natáčel v Long Beach v Kalifornii a v Pascagoule v Mississippi. (rafix)