LIVINGDEAD odpad!

Tak tuhle sračku zřejmě natočil žák základní školy? Otřesné herecké výkony, děsná kamera a zvuk. A masky? Makérovi bych usekl ruce. Nazelenalí ZOMBIE a krev červená jako vlčí mák. Navíc nebylo poznat kdo je retard, neboť podle ksichtu a dialogu, tam byli zřejmě všichni retardi!Pouze u jedné scény jsem trošku cukl koutkem: Retard ukazoval při výtvarné výchově co udělal. Učitelka: "Bobby, co jsi to vytvořil?" Retard Bobby: "Tohle je pro Vás a ukazoval hlíněné desky: "To je otisk mého chodidla! To je otisk mé dlaně" A učitelka najednou uvidí na třetí desce otisk ve tvaru penisu. Vyděšeně kouká, ale retard vytáhne z krabičky okurku a řekne: A to je otisk mé okurky" :-) ODPAD - nemá smysl se podívat ani na trailer. ()

Caelos

Vždyť to byla celkem sranda:-) Zombies jako z Romerova Úsvitu, spousta krvavých efektů a na zřejmý pidirozpočet docela povedených. A vtipných hlášek tam taky pár je. Udělali to zábavně. Kde jinde uvidíte retardovanou zombie, kterak se bije s matkou o její dítě z kočárku a následně ho sežere. No dobře, tak o panenku, ale i tak. Červené barvy je ve filmu použito nadměrečně, ve stejné míře jako různých vnitřností, končetin,páteří, vibrátorů a stupidit.. Dokonce to i jemně paroduje Mlčení jehňátek. A navíc je v tom Herbert, the pervert! Ale vážně, je to samozřejmě blbost, ale zcela očekávaně a vážně se nebere ani vteřinu. Kdo má nakoukanou nějakou tu Tromu, nebude zase tak moc pohoršen, because its like some fuckin Tarantino movies. ()

mosnak odpad!

Vůbec nechápu,proč takové sračky na ČSFD jsou!!! Každý kdo natočí nějakou hovadinu to hned považuje za film! Já teda ne!!! Tohle "prý" zombie video nějakých amerických nadšenců postrádá vše... je to odpad všech odpadů!!! ()