Kape neuwareu

Young-soo (Ha-kyun Shin) a Mi-yun (Hye-na Kim) jsou dvojici školních vyučujících. Jejich pouto je ale mnohem pevnější, než by se na první pohled mohlo zdát. Dvojice tvoří zamilovaný pár, který si užívá života přesně tak, jako by každá chvíle měla být tou poslední. Ale protože všemu jednou nastane konec, ztrácí i Young-soo po čase o Mi-yun zájem. Jejich vřelý vztah se mění v zahořklou komunikaci trápící se dvojice, která si ve skutečnosti nemá co říct. Dvojice se odcizuje stále víc a víc, až spolu netráví takřka žádný společný čas. Jednoho dne Young-soo potkává Mi-yun (Jung-hee Moon). Atraktivní ženu a zároveň matku jednoho ze studentů. Dvojice v sobě objevuje vzájemné sympatie a na krátkou dobu prožívá intenzivní a vášnivý vztah. Ten překvapivě ukončuje Mi-yun. Zklamaný a zamilovaný Young-soo bloudí ulicemi, přemýšlí nad chybami, kterých se dopustil, když v tom registruje svoji známou přítelkyní Sun-hwa (Yu-mi Jung). Ta byla kdysi jeho tajnou láskou. Své city ji ale nikdy neprozradil, a tak zůstalo jen u přátelských pozváních na kávu a pozdravů. Jenže v okamžiku, kdy se rozhoduje na sebe upozornit, uvědomuje si, že není jediným, kdo na nic netušící ženu upírá upřený pohled. (Conspi)