Víc než holá pravda

všetky plagáty
Pornografický
USA, 1995, 30 min

Shae Marks

Skrytá kamera Playboye nachytala krásné dívky a muže v nevšedních situacích... (oficiálny text distribútora)

Zeck

Ohavná ukázka toho, jak si v 90. letech představovali "sexy ženy". Jinak řečeno, na holku bez levných selikonů nenarazíte. Celý pořad je jen portfolio všech modelek, které spadaly pod Playboy. V tomto pořadu si zkrátka zahrají úplně všechny, jedna říká vtipy, druhá ukazuje kozy ve scénkách, třetí vše doplňuje "vtipnými" vteřinovými postřehy: "to je ale hlupák" ... "ten má ale štěstí", další působí v roli moderátorky. Asi tak 5 minut jsem se bavil, rozhodně to ale nebylo z těch umělých koz, spíše z reakcí napálených. Právě reakce mi občas přišly až moc teatrální a tak celý pořad nemusí být nic jiného než fake. 15% ()

Pepinec odpad!

Víte, co je zabijákem erotiky? Konverzace! A to na všech frontách, tuto lacinou frašku nevyjímaje. Ona tedy není ani tak moc erotická, to si přiznejme. Alespoň mě tedy silikon zrovna nerajcuje... :-D ()

Olík

Tak si například představte pošťáka, který donese balíček atraktivní slečně, která si samozřejmě obsah zásilky musí ihned vyzkoušet. Vyzkoušet rovná se svléknout do naha a Vám už jen zbývá, vybrat si zda budete sledovat bujné vnady playboy slečny, nebo reakce nic netušícího napáleného. Pokud nejste zastydlí huberťák, který neví kde si na internetu najít nahé ženské tělo, tak Vás „holá pravda“ bude bavit tak maximálně tři minuty. ()