Súboj s časom

• Česko Vteřiny před vraždou (viac)
Nemecko, (2010–2012), 18 h (Minutáž: 45 min)

Anne Diemer, Sebastian Ströbel, Chiara Schoras, Andreas Windhuis, Oliver Stritzel, Philipp Baltus, Johann von Bülow, Hanno Koffler, Catrin Striebeck (viac)

Jediné, čo vieme je, kedy presne sa zločin stane, ale až na konci sa dozvieme, ako k nemu príde a ako to s obeťou dopadne. Do toho momentu sa pred našimi očami neúprosne odpočítava čas na stopkách. V centre tohto diania je charizmatický detektív Jan Brenner, ktorý pri riešení prípadov predovšetkým verí svojej intuícii. Pracuje s overeným tímom a jeho pravou rukou je vyšetrovateľka Leonie Bongratzová. Súboj s časom je od prvej minúty beh proti času. Zatiaľ čo polícia skúma prípad, my sledujeme okolnosti prípadu a emócie vrahov a ich obetí. (STV)

Recenzie používateľa eccola k tomuto seriálu (1)

Súboj s časom (2010)

Podle komentářů se zdá, že největší problém je s označením "krimi" seriál...já osobně považuju tenhle seriál za slušnou oddechovku, která není hloupá, má slušné dialogy a mezi hlavní dvojici to jiskří. A to, že se v každém díle "řeší" nějaký případ vraždy, je podle mne hlavně dobrým spojujícím prvkem jednotlivých epizod. Když srovnám s některými francouzskými či italskými seriály, nemám co řešit - slušný průměr. ()