V roce 1665, kdy je Nová Francie - z části okupované východní pobřeží dnešní Kanady - obsazena francouzskými vojenskými silami, uniká Joseph Côté (Guillaume Lemay-Thivierge) z cely smrti, v níž čekal na popravu oběšením. Zatímco on je na útěku, k jeho pronásledování se vydává skupina drakonických kolonialistů. V převleku za jezuitu svým pronásledovatelům v posledních okamžicích uniká, jenže ti nejsou ničím ve srovnání s drastickými nočními hrůzami, jimiž je městečko Beaufort nechvalně proslaveno. To je již dlouhou dobu sužováno útoky vlkodlaků. Celý příběh graduje v okamžiku, kdy Joseph potkává dceru "krále" Marie Labotte (Viviane Audet), do níž se zamilovává a kterou si na rozdíl od většiny ostatních touží vzít za manželku. Tehdy musí ochránit jak život svůj, tak i život její, a to nejenom před vytrvalými pronásledovateli, které nezastaví ani hrůzy číhající v přilehlých lesích. (Conspi)

ricci.s

Možno najnudnejší film o vlkolakoch, prístupnosť PG-13 je stopercentná. A tak to aj vyzeralo. Kamera pekná, ale to je asi tak všetko. Vyše hodiny sa vôbec nič nedeje, v závere nám ukážu jednu nie príliš zaujímavú premenu a zopár digitálnych vlkolakov, ktorí nedokážu zaujať vôbec ničím. Ani jeden podarený mord, ani jedna kvapka krvi. Dokonca som mal pocit, že ten film nemal ani scenár - príbeh úplne žiadny, smerovalo to odnikiaľ nikam. Čím chcel ten film vlastne zaujať? To sa asi nikdy nedozviem, pre mňa nezáživná zbytočnosť, ktorá sa na horor iba hraje. ()

Campbell

Na tenhle film(známý také pod názvem The hair of the beast) jsem se těšil už od doby kdy byl ve vývoji. Francouzi umí udělat kvalitní horory a dost drsný a navíc moje nejoblíbenější odrůda v podání vlkodlaků? Jak jsem se nemohl netěšit? Nicméně ten film je špatnej a za zmínku stojí fakt jen pár posledních minut kde se aspon něco děje. Mezitím je nudná výplň s pár dobrýma scénama, ale na frak tomu dává debilnost postav které dělaly vše proto aby byly sežráni a roztrháni. Je mi samotnému záhadou jak to že jsem u filmu vydržel do konce, možná to bylo sem tam hezkou atmosférou vesnice uprostřed ničeho. Ale osobně film spíše nedoporučuji. Jen pro skalní fandy. ()