Darah perjaka

• angličtina Bloody Vengeance (neoficiálny názov)

Karlos80

Lehce nadprůměrný akční indonéský trash, pokud už máte něco málo z této země a z tohoto období (levných Asian "martial arts" filmů) nakoukáno, nemůže vás už téměř nic překvapit, měli byste tedy zároveň vědět co od takových filmů očekávat a co se vám asi tak dostane. Posledních cca. 20 minutek (kdy dochází na pomstu) je tady asi nejlepších. Tam je spousta pěkných bojových scén (kung-fu), honiček, stříleček (kulomet) a nečekaného násilí. Nezapomenutelný je souboj s červeným ninjou a dále pak s namakaným týpkem se špičatým ostnem schovaným v botě, ten také dá našemu hlavnímu hrdinovi (Barry Prima) nejvíce práce ze všech, ale on ho nakonec dá protože je lepší! Nemohu si pomoct ale trochu mi připomínal Číňana Bolo Yeunga. Úplné zakončení pro mně bylo trochu zklamáním, ale jinak jsem se opravdu skvěle bavil, film mě ani minutku nenudil, i když přiznávám, občas to bylo pěkně naivní a blbé. Viděna vzácná řecká vhs verze (anglický dabing, řecké titulky) - kvalita záznamu je sice mizerná, ale je to prý jediná možnost jak vidět tento film, tak si to užijte pokud už na film náhodou narazíte. Teď jsem koukal a film je i na YT, takže no-problem:-) ()