Jahůdka a kamarádi

• USA Strawberry Shortcake

A opět je tady Jahůdka, na kterou už čeká spousta zajímavých objevů! Přihodí se například, že chce uspořádat rodinnou oslavu narozenin, a tak musí osobně jít obstarat všechno, co nesmí při takové oslavě chybět, má-li být opravdu zdařilá. Spletitá cesta zahradou plnou jahod ji zavede až do vzdálených, tajuplných a čarovných koutů, kde pozná několik nových kamarádů ze světa pomerančů, karamel a perníčků. Ale ani jindy se Jahůdce nechce vysedávat doma, a tak se často vydává do blízkého i vzdálenějšího okolí, aby nakoupila dárky přátelům a další potřebné věci. Pokaždé se však přesvědčí o tom, že nejcennějším dárkem v životě je samotné přátelství. (TV Minimax)

TomX2 odpad!

Celkový dojem: Presná ukážka toho, akoby nemal vyzerať seriál určený pre malé dievčata. Trapné, hlučné, hlúpe, ani trochu zaujímavé a k tomu so zbytočnými, absolútne nesympatickými postavami. Moje hodnotenie: 0% ()

nessbeal

Americký animovaný seriál pro děti od 4 do 6 let. Jahůdka žije se svoji sestřičkou Jablůňkou, pejskem Punťou a kočičkou Cukřenkou v Jahodově. ()