liquido26

Na to, že je to lacině udělaný nezávislý film, je to docela zábavné a dobře natočené (až na několik opravdu nepovedených střihů a občas trochu nevyvážený zvuk). Příběh pojednává o nájemné vražedkyni "v důchodu", která má za úkol zlikvidovat jistého chlapíka, který představuje hrozbu státní bezpečnosti. Jenomže Dina je chytrá holka, a tak si rozjede takové malé vyšetřování na vlastní pěst, aby zjistila, že vše je trochu jinak. Děj není nic spešl, obsahuje několik nepřekvapujících zvratů a hodně vaty. Některé scény by potřebovaly zkrátit jako sůl (hlavně okleštění od zbytečných dialogů by neuškodilo). Jiné zase působí jako samoúčelná vata (např. Dina sleduje svůj cíl a protože chlapík hezkou dobu pokuřuje doutník a telefonuje, tak se naše assassinka rozhodně navléct si plavky, půjčit si prkno a jít si zasurfovat). Kromě drsné motorkářky Diny se ve filmu objeví ještě její sexy partnerka Val, která neustále končí svázaná a umlčená roubíkem. O tuto zábavu se jí stará záporačka Randy, lesbická černoška s poprsím, které by mohla závidět i Pamela a nechutně hubenými ručičkami. Dále tu máme Dinina milence Daniela, což je tak trochu trouba pracující pro armádu, poté Mikeyho Ravela, který je Dininým prvním cílem a je to snad ještě větší trouba a nakonec hlavního záporáka s legračním jménem Aglio Olio. Někteří herci byli docela fajn, jiní zase dost toporní. Docela mě potěšila příjemná rocková hudba, která mě celým filmem provázela. ()