Wotan

Po prvním díle jsem byl docela nadšenej. Fekálního humoru tam moc nebylo a rapující Hitler společně s velice poučnou písničkou jak si pořídit novýho taťku neměl chybu. S dalšími díly šla ale kvalita rapidně dolů. Snad kromě parodie na Brity jsem se nezasmál. Možná tam bylo ještě pár dobrých scének, ale víc jich mě už nenapadá. Viděl jsem první sérii takže hodnocení (poměr kvalita/kvantita) se vztahuje k ní. ()

Splasher

(Po 2 řadě) První řada mi přišla o dost kvalitnější. Je to i logické, protože tvůrci (hlavně Moore) čerpali z již prověřeného materiálu (z živého vystupování). Bavilo mě poslouchat i komentář tvůrců k jednotlivým dílům a jejich sebereflexi. ___ Zajímavé i z hlediska aktuální aféry Jana Böhmermanna a debatě o svobodě projevu (hanobení Erdogana v Neo Magazine Royale), kde Böhmermann použil metodu z jednoho skeče WKUK: "Its illegal to say ...". ()

C0r0ner

Jak už je u podobných věcí (například Robot Chicken) zvykem, je spousta scének totálně o hovně a pak se objeví jedna, která je naprosto špičková. I přes ten nepoměr se na to ale vyplatí koukat, protože když už se zadaří, je to fakt prdel. 70% ()

• Trevor Moore v žádném díle neřekne ani jednou slova "fuck" nebo "shit", narozdíl od jeho kolegů, kteří jimi nešetří. (ČSFD)
  • Parta WKUK vydala 5. září roku 2006 studiové album s názvem "The Whitest Kids U'Know" o 12 skladbách. Album obsahuje pár písní ze starších skečů a také nové skeče, které existují pouze v audio formě. (ČSFD)
  • Pořad hned po první sezóně změnil svou domovskou stanici z Fuse TV na IFC. (ČSFD)