Šest studentů Kirinské umělecké školy jde za svým snem stát se hvězdou korejského hudebního průmyslu. (Netflix)

Recenzie používateľa Zíza k tomuto seriálu (2)

Deurim hai (2011)

Trošku blázním a dávám za 5*. Je pravdou, že ze začátku mě to zase až tak moc nebralo, a říkala jsem si, co z toho zase vyleze. Nakonec z toho vylezlo něco, co nemělo tu typickou melodramatickou stránku, kterou má snad každé korejské dorama, a dokázalo mě to ještě k tomu překvapit. Ukázalo to krásně všechny ty rodící se korejské idoly. Mělo to nádhernou písničku (I dream high), kterou jsem si zamilovala. občas mě sice štvalo, že to divně přeskakovalo, špatně sestříhané říkám si, ale jinak... paráda. Pro mou hormonální dušičku to bylo moc pěkné pohlazení. Tanec. Zpěv. Rivalita. Přátelství. I ta láska se tady řeší moc příjemným způsobem. Bavilo to a asi od 3-4 týdne vysílání jsem se strašně moc těšila na další díly. Máte rádi kpop? Berte všema deseti. Máte rádi kdorama? Berte taky. Ty odkazy..! (Cinderella's Sister, Boys Before Flowers... taky tam u konce hrála Rainova písnička... potěší, když to poznáte ^^) Ne, berte všichni, překonejte začátek, a pak jestli se nebude líbit, není to pro vás (což je jasné... :-D). Těžko říct, komu to mohu doporučit, protože to má něco do sebe. Sakra, pro rok 2011 mají v Koreji nasazenou dorama laťku hodně vysoko. Slabší 5*. Přeloženo. ()

Season 2 (2012) (S02)

Když jsem si to pouštěla, neměla jsem vůbec žádná očekávání, jen jsem si chtěla poslechnout fajn písničky a odreagovat se. Takže když do toho nejdu s žádným očekáváním, mohlo by mě to překvapit, říkala jsem si. A ono jo - překvapilo mě to tím, že to fakt stálo za starou bačkoru. Jen jedna písnička mě zaujal a to B Class Life, jinak to bylo pořád na to samé brdo. Ano, bylo fajn, když si občas zahráli s hudebním pozadím a šoupli tam něco ze západní produkce. Bylo fajn, že jsem si nebyla jistá s kým hrdinka skončí. Psala jsem si i čárky a za celých 16 dílů jsem se 5x zasmála. To jsou pozitiva. Negativ je mnohem víc - charaktery, se kterými jsem se nesžila, nesympatičtí herci (neříkám, že takoví byli všichni), mentalita korejských fanoušků, nudná výplň dílů, povinný koutek vybírání oblečení pro milovaného ušáčka, nudné písně, když člověk hledal vzrůšo a tak dále a tak dále… I když jsem nic neočekávala, bylo to zklamání - šla jsem do toho s tím, že si alespoň něco vyslechnu, omrknu taneční kreace, ale bylo to až moc fádní na to, na čem by ten seriál měl stát… Jednička mě uchvátila, na dvojku rychle zapomenu. Slabé 2*. Přeloženo. ()