Tisíc a jedna noc

• Česko Tisíc a jedna noc (viac)
Telenovela / Dráma / Romantický
Turecko, (2006–2009), 117 h 26 min (Minutáž: 68–104 min)

Réžia:

Kudret Sabancı

Kamera:

Tolga Çetin

Bergüzar Korel, Halit Ergenç, Tardu Flordun, Ceyda Düvenci, Metin Çekmez, Tomris Incer, Ergün Demir, Hazal Gürel, Sennur Kaya, Ahu Sungur (viac)

Talentovaná architektka Šeherezáda, matka päťročneho chlapca, ktorý má leukémiu a potrebuje urgentnú pomoc spočivajúcu vo finančne veľmi náročnej operácii, potrebuje na zachranu syna peniaze. Onur Aksal, majiteľ spoločnosti, kde Šeherezáda pracuje, je ochotný požičať jej peniaze len pod podmienkou, že s ním strávi noc. Od tej chvile stále viac túži po jej prítomnosti. Zdvojnásobuje svoju ponuku a ako protihodnotu žiada ďalšiu spoločnú noc. Šeherezáda znechutená jeho návrhom pokúša sa najsť si inú prácu, ale osud všetko komplikuje... (oficiálny text distribútora)

rencica odpad!

Onur prinajmenšom 20x za epizódu melodramatickým hlasom povie Šeherezáde, ako ju miluje a že je ženou jeho života. Ona naňho vypleští svoje okále zakaždým tak, ako keby to počula prvý krát. A keď s tým neobťažuje ju, ako pokazený gramofón to rozpráva mamičke a všetkým dookola. Celé je to o tom, že niekto niekam príde, odíde, príde, odíde, príde, odíde a medzitým povie pár nezmyselných a nereálnych debilín, ktoré by dojali a rozplakali aj cibuľu (http://www.diva.sk/clanok/28253/1000-1-turecka-nocna-mora/) ()

litllewitch

Chtěla jsem shlédnout celý pilot, ale bohužel (nebo spíš bohudík :D) se mi Nova na počítači zasekla. Ale i ta půlhodina stačila. Tohle bylo fakt zoufalý. Doufám, že náš národ prokáže, že není tak stupidní a pošle Novu do kytek. 1* za dabing. Tento mírně pozvedl. ()

fishbonik

dávám 1 hvězdičku za celkem povedené kostýmy (rozumějte oblečení), které sice působí jednoduše a možná trochu nudně, je elegantní a moderní.... ()

kritička odpad!

Utahaný, o ničem ... kdyby se tam dala pořádná zápletka, tak možná dám jednu dvě hvězdičky, ale tohle ... ještě, když mě čeká dalších 180 dílů naprosto o ničem, kde se všechno řeší u jídla a dialogy jsou plné naprosto pitomých keců? Booože, za co nás trestáš? ()

samurraj odpad!

Tyhle telesračky bytostně nesnášim, ať to je z Brazílie, Argentiny,Turecka,Mexika apod, vždy naprosto stejná sračka jak přes kopírák :-) podíváte se na začátek a hnedka víte jak to dopadne na konci když skončí miliontej díl. Naprostej odpad a navíc tyhle ty telešlichty dělají z diváka psychickou trosku. ()

henny2010

Hodnocení tohoto romantického seriálu bylo těžké, už jen kvůli neadekvátním hodnocení některých jedinců a kvůli 13 dílům, které jsem musel tu dlouho dobu snášet. Nebudu se tady nějak rozepisovat, jedná o vcelku normální telenovelu, která pracuje pořád s tím samým "celosvětověúspěšným" nápadem. Bohužel tento nápad už nějaká desetiletí hnije. Z hlediska epizod my to přijde příliš moc. Na co 180 dílů bo kolik to má, když hlavní zápletku tohoto seriál už víme na úplných počátcích. A když se to nedovíme takto, tak šikulové z novy nám to hodí na svůj web se slogany jim vlastní "Onur svádí Šeherezádu, ona neví co dělat". Tak takhle opravdu ne. Herecký ansábl je podobný např naší ordinaci, kde povětšinou poloviční herci s divadelním angažmá se mísí s těmi pouličními nadšenci, kteří slovo HRÁT znají asi jen z nějakého fashion magazínu. Další pekelné vyjádření své emocionální nabytosti je samotná hudba. Ve vyhrocených situacích nám hraje vyhrocená hudba a v těch scénách, kdy se herci jakoby emocionálně vyždímávají nám hraje další napětí zdobená hudba. Tak tohle opravdu ne. Dávám 2* už jen kvůli těm jedincům, kteří vyděli tento seriál možná tak na reklamních spotech, které na vás skočí, když otevřete stránku nova.cz. Jinak je to odpad. ()

mindkiller

Mám za to, že hojne veľký kus hodnotení je od užívateľov, ktorý tento seriál ( alebo telenovelu, či ako to mám nazvať ) ani nevideli. "Je to smutná epocha, keď je ľahšie rozbiť atóm, ako predsudky." - A. Einstein. Aspoň si to pozrite, a až potom tomu dávajte odpad :-) ()

jarod13 odpad!

Hrozná, Hrozná, Hrozná, Hrozná, Hrozná....prostě nechápu, že tohle se může ještě někomu líbit, ale jak znám svojí babičku, tak si to představit umím, jinak nechápu, jak to může někdo dát do hlavního vysílacího času...... ()

m.dodoss odpad!

je to jeden z největších omylů celé kinematografie jestli se to tak da říct i možná esmeralda měla víc sexappealu než tahle břečka TV nova pouze dokazuje že je totálně v nouzi když dá tento brak do hlavního vysílacího času a ještě ke všemu všechny díly naprosto neuvěřitelný omyl co televize kdy udělala ale jen tak dál aspoň nova spadne do televizního propadliště dějin! ()

burg odpad!

Kdybych chtěl zažít kulturněji zajímavější večer, tak půjdu ven, budu si hlavou mlátit o pouliční lampu a řvát ZA COOO??? ()

Chaozzak odpad!

Viděl jsem ze zvědavosti 2 díly, ale nemohu opravdu dát nic jiného. Mám za sebou pár dílů různých telenovel, ale co je moc to je moc. Je to kýčovité, samé klišé a na mě je to moc ubrečené. Hrůza děs. ()

miccio odpad!

Ach jo!! Tak to vypadá, že z té televize udělám fakt asi akvárko. Nesnáším telenovely, což je můj problém, ale myslím, že skutečnost, že je milují osoby slabé na duchu, není důvod kazit zbytku republiky TV večery. Buď Nova zahájila sebedestrukci ve velkém stylu, nebo v ní programové osazenstvo těžce ochořelo - jiné vysvětlení nemám. No, viděla jsem, nepochopila jsem, odešla jsem. I díky vysílacímu času, za mě, odpad roku. ()

Rommeo odpad!

Tak tohle opravdu není ani na jednu hvězdičku. Sledoval jsem asi 15 dílů na Slovenské televizi a dal jsem tomuto dílku druhou šanci v podobě českého dabingu. Ale opravdu po 4 dílech už nemám sílu u tohoto Odpadu chuť ztrácet mládí. Tomuto seriálu nelze ani nic přičíst k dobru. Nevhodné postavy s blbou zápletkou, umělí herci, nevhodné hudební postavení a plno…PLNO!!!! Nic neříkajících až trapných dialogů bez smyslu. Radši celý den čumět na koncert Evy a Vaška, nebo poslouchat Svědky Jehovovi. ()

chococolate odpad!

Cšetci to neskutočne ospevujú a velebia a preto vidno že nikdo z nich na CSFD.cz zaregistrovaný nie je. Absolútne presladené, zveličované anavyše vo hlavnom vysielacom čase! Jednoducho 0 %. ()