Gotický horor o partičce mladých lidí, kteří mají brzy přijít na to, jak se nevyplácí ignorovat znamení. Obzvlášť, když jde o znamení smrti. Dva páry vyrazí na víkend kempovat do přírody, avšak nešťastnou náhodou se dostanou do konfliktu s místními lidmi. I když spojitost můžeme tušit jen zlehka, hned po této události se začnou dít podivné věci. Čtveřici hrdinů provází na jejich cestě jedno děsivé znamení za druhým. Bezpečný úkryt jim neposkytne ani kukuřičné pole, a tak je jen otázkou času, kdy jejich řady začnou řídnout. (oficiálny text distribútora)

Amynka

Gotický horor???No jako ten popis nechápu...Ale jinak taková klasika, ale dost slabá...Když už mám koukat na neoriginální horor(s tím já problém nikdy nemám..), tak očekávám, že mě bude bavit, že vraždy a mučení budou pořádný a hlavně že mě bude zajímat osud hl.hrdinů..Tady bylo všechno špatně...neustále jsem sledovala čas, kolik ještě zbývá a vyloženě se nudila..a to já jsem měkká a vždycky si najdu na filmu něco dobrýho-špatný hodnocení dávám nerada a dost často se taky rozčiluju nad zdejším špatným hodnocením..ale u tohodle filmku bohužel těch 43% sedí.. ()

Pitryx

Oficiální text distributora psal někdo silně ožralý ne? Zprvu jsem měl pocit, že jsem viděl něco zcela jiného a až komenty hodnotících mne ujistily, že jsem zde správně. Kde ten mamlas přišel na gotiku, nevím. Ale budiž, Ale kde viděl nějaká znamení a dokonce kukuřičné pole, to je ve hvězdách. No, k filmu.Velká škoda zbytečných scén, a tím nemyslím jen dialogy faráře a šerifa. Když se má něco dít, a železo se má kout, popřípadě zasunout, je „kovář“ odvolán. Stejně jako později přichází Lucy na poslední chvíli a tím zachrání hocha podruhé. Tímto je snížena „důvěryhodnost“ snímku, pokud jaká byla. Taktéž zarazilo, tedy mne, že násilí a krev nevadí, ale ženská ňadra jsou kameramanem dána poctivě mimo záběr. Že by kvůli dětem do dvanácti let? No, nechám rýpání, mi se to líbilo, bylo to „hutné“, a v podstatě to mělo i spád. Maskéři se nepředřeli, trikaři také ne, ale přesto se na to dalo dívat. ()

Cechyno4

Až na pocit stísněnosti a dobrou scénu s kuší, docela nuda. Příběh opravdu jednoduchý a spousta důležitých scén pro horor není vůbec ukázána. K tomu samozřejmě už několikrát ohraný scénář. Já se nudil. ()

J.Mayen

Znamení smrti, tedy Resurrection county (který hovado zase překládalo?) je dalším moderním buranským hororem, s pohodlným, pomalým rozjezdem,ale celkem slušně masakrálním koncem,ta vybíječka ke konci se mi už místy zdála dost nudná a přitažená za vlasy,ale nelitoval jsem. Skupina přátel jede na výlet do lesů, který obývají většinou zpřizněnci Mormonů,který jak vidno nemají rádi moc zvědavý turisty obzvlášť ty, kteří si jedou do lesů zajezdit na 4 kolkách a ničí přírodu popřípadě plaší zvěř. 2 ze skupiny se projedou na 4kolkách a dostanou se do křížku se 2 ma místníma,kde bohužel dojde ke smrti jednoho z bratrů a tím se začne kolotoč s plnou dávkou brutality, co musím ocenit a co se mi opravdu líbilo,tak scéna holky vs. burani u ohniště. Také konec, nezvyklý v těchto končinách potěšil. ()

mikessc

Mne sa zdá tento exploitak tu na čsfd je dost podhonotený. Filmu nechýba napatie a ani brutálne scény. No neviem mne sa to páčilo. 60% ()

evelouch

Nemůžu si pomoct, ale mě tyhle explotation horrors moc nebavi. Ale v ramci zanru to zle nebylo, gore až moc, nepříjemný pocit se dostavil po cca 20 minutach. Myslela jsem, ze to ani nedokoukam, ale nakonec jsem to zvladla. ()

Beliel

Na odpad to není, ale jinak je to neskutečná krávovina! Věřím, že taková místa mohou v USA existovat, věřím, že se nadále bude spoustu měšťáků vydávat do přírody a nectít její pravidla, tomu všemu věřím, ale absolutně nevěřím tomu, co se mi tu snaží celý filmařský štáb nabídnout. Dialogy příšerné, jakýsi svatý otec, který vede bandu polodementních lidí, kteří žijí v rozpadlých domech a živí se...nevím čím. Za to jsou všichni muskulaturou zápasníci jak z wrestlingu. Šerif, postava úplně o ničem. Ten jeho oblek... Kdyby se ve filmu nemluvilo, bylo by to lepší. Herecké výkony, nula jak sviňa. Nebýt krve a občas cihly do hlavy, dám odpad. ()